Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars III. részébe Anakin...

Star Wars III. részébe Anakin Skywalkerhogy állítja maga mellé a klón hadsereget?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
A klónok be voltak tanítva parancsokra. Az egyik ilyen volt, hogy öljék meg a jediket. A hatvanvalahanyadik parancs volt talán. És nem Anakin, hanem a kancellár/császár adta a parancsot, ugyebár ő volt a birodalom vezetője.
2014. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem Anakin alapból egy tábornok aki az 501-es légió vezetője , miután Palpatine kiadta a 66-os parancsot (a parancs lényege, hogy a jedik elárulták a Köztársaságot és meg kell ölni őket, mivel ugye a klónok a Köztársaságot szolgálják nem a jediket) meg kellett volna ölni Anakint is, de mivel ő átállt a Sötét oldalra így élve maradhatott és vezethette tovább a sereget.
2014. júl. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sidious leszólt az 501 kommandó parancsnokának,hogy-figyeljen parancsnok!leküldöm lord vadert magához,aki nem jedi,ezért őt ne öljék meg és teljesítsék a parancsait,értem?
2014. júl. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A klónoknak vannak tudatalatti parancsaik, ezek közül a 66-os számú arra utasítja őket, hogy iktassák ki a Jediket, ha azok fenyegetést jelentenek a Köztársaságra, értelem szerűen ezt a parancsot csak a főkancellár adhatja ki, aki történetesen egy Sith nagyúr volt.
2014. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most már képben vagyok. Még annyit ha látjátok akkor a VII. rész az miről fog szólni? A klonok elöttről vagy utánról mikor már léteznek?
2014. júl. 18. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:
A VII. rész cselekménye A jedi visszatér után játszódik, tehát a Birodalom eleste után.
2014. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm :)
2014. júl. 18. 22:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnalom kerdezo,hogy ennyi suletlenseggel tomtek meg a fejed de ez mind marhasag volt es csak az o fejuk szulemenye egy igazi starwars fan tudna,hogy mikor sifo dias mester megrendelte a klon katonakat meg nem kuldott el mintakat palpatine rakuldte tyranus nagyurat,hogy olje meg es sifo dias neveben vigyen egy mintat a "klonozoknak" igy a klonok vezetoje mindvegig palpatine volt :),hogy miert pont jango fett dns-et vitte tyranus a kamino-ra azt elmeselni nincs kedvem de a kerdesed remelem kielegitettem :)
2014. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!