Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehet ilyen kegyetlenül...

Hogy lehet ilyen kegyetlenül f-s filmet készíteni? Ráadásul remélem nem állami támogatással készült.

Figyelt kérdés
Látta valaki az Oda az igazság c. filmet Jancsó Miklós rendetésében? Mi ez az "istenverése" film? Valóban nem szól semmiről vagy csak én vagyok ilyen debil, hogy nem "látok rá" a film mögötti tartalomra...

2014. júl. 9. 15:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Bár mondjuk csak az első 10 percet láttam, ez alapján tűnt nagyon ratyi filmnek...
2014. júl. 9. 15:40
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem láttam a filmet, de 10 percből ilyen balhét csapsz? Először nézd végig legalább.. :D
2014. júl. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó de olyan sz*r kibírhatatlan, ha végignézem megpusztulok... :D
2014. júl. 9. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
A legtöbb magyar film ilyen, ezért meg sem nézem, aminek magyar vonatkozása van.
2014. júl. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos itt tart a magyar filmipar :( És ezért most állami támogatásokat kapnak az újonnan készülő filmek, hátha jobbak lesznek. Hát jó vicc :D
2014. júl. 10. 11:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztálin menyasszonyáról nem is beszélve,az is katasztrófa:D
2014. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!