Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a True Bloodot...

Szerintetek a True Bloodot vagy a Dextert kezdjem el nézni?

Figyelt kérdés

Kinek mi a véleménye erről a két sorozatról, ti melyiket ajánlanátok inkább?

Mind a kettőt meg akarom nézni, de inkább nem párhuzamosan, hanem egymás után , csak nem tudom hogy melyikkel kezdjem. Aki esetleg mind a kettőt nézi , melyiket ajánlaná jobban?



2014. júl. 13. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Dextert ajánlom. A True Blood is tetszett eleinte, de később mikor kiderült, hogy mindenkinek van egy kis "baja" meguntam.
2014. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőt elk*rták, de nagyon. Szóval egyiket sem tudom ajánlani igazából.
2014. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
inkább true blood
2014. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
dexter nagyoon jó főképp a legutóbbi évadjai
2014. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ez kérdés? Persze, hogy a Dextert.
2014. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet hogy már nem aktuális a kérdés, de azért válaszolok. Nekem mindkettő a top 5 sorozataim között van, a Dexter tett rám nagyobb benyomást, viszont pár évad(kettő) egyszerűen nem tetszett, úgy kellett végigszenvedni. A True Blood-dal az a baj, hogy sokszor túlkomplikálják mert már nem tudnak mit kitalálni. Viszont a stílusa baromi jó. Ha pontozni kéne Dexter 9, True Blood 8.5. Tehát kezd a Dexterrel mert annak már vége van és mire befejezed a True Bloodnak is vége lehet.(utolsó évad most megy)
2014. aug. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!