Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan kezdjem el a Narutot?

Hogyan kezdjem el a Narutot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A Naruto nekem teljesen kimaradt, csak pár részt láttam az eredetiből. Szeretném végignézni. De olvastam, hogy több változata is van, stb. Engem főleg ezek a részek érdekelnének:


http://www.youtube.com/watch?v=f87vwLdGZys


Milyen sorrendbe nézzem meg, hogy a legjobb? És melyiket? Valami nagy Naruto fan elmagyarázná? :D


2014. jún. 5. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Megnézed az alap Naruto sorozatot, fillereket kihagyod.


Elkezded a Shippuudent, fillereket kihagyod.


Személyes véleményként hozzáteszem: bár abbahagytam volna az alap sorozat után. A folytatás egy remek kis darab megerőszakolása. Ma már inkább a mangát olvasom, az gyorsabb, tehát kevesebb a szenvedés, mégis meg fogom tudni a végét.

2014. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Utánanézek a mangának is. Szerinted mangában jobban átadja az élményt mint sorozatban?
2014. jún. 5. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elején nem tudok biztosat mondani, ott csak az animét láttam, de az tényleg egy jó, igazán élvezetes darab, tehát azt csak ajánlani tudom.


Aztán a "második" rész, őszintén, mindkettő elég pocsék, de a manga egy picivel jobb, legalábbis számomra. Nem mondom, van az animében egy pár jó harc (de tényleg csak egy pár), de mást nem tudnék felhozni, hogy miért választanám azt a manga helyett.

2014. jún. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem értek egyet. a shippuuden technikailag sokkal jobb mint az alap 220 rész -fillerek, bár a sztori kicsit átmegy gyerekmesébe.

mindenképp kezdd az elejétől, én azt tanácsolom felirattal nézd, tekintve hogy a szinkron kritikán aluli, egyébként sem anime az anime ha nem japánul szövegelnek. ráadásul egy idő után úgyis csak feliratos lesz.

a fillereket mindenképp hagyd ki, mert nagyon laposak és gagyik, néha több10 részen keresztül tartanak...


[link]


itt legtalálod részre pontosan. sajna mind az alapnak, mind a shippuudennek a 40%-a filler.


ha qrvasok az időd, 1 hónap alatt felhozod odáig ahol most az anime tart, 364-ig. utána úgyis olyan extázisban leszel, h. rögtön átváltasz a mangára. azt itt találod.


[link]

2014. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát akkor a fillereket biztos ki fogom hagyni, főleg így, hogy azok csak az időhúzás miatt kerültek be. Nincs olyan sok időm, de a szünet alatt megpróbálok végigérni rajta.
2014. jún. 5. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!