Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplókból ki a kedvenc...

Vámpírnaplókból ki a kedvenc karaktered és miért?

Figyelt kérdés
Nekem Klaus, Caroline és John Gilbert. :) De imádtam Esther Mikaelsont és Elijah-t is. Tudom, hogy Damon-től sokan meg vannak őrülve, de én nem érzek igazán halálos szerelmet iránta. :D Akkor már inkább Stefan 1920-as évekbeli énje. Elenát sajnos utálom. :/ Jeremy meg a világegyetem legfölöslegesebb karaktere. :D Bonnie mamája is jóarc volt. Á, sorolhatnám a végtelenségig. :D
2014. júl. 13. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem Edward Cullen.
2014. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces. :D
2014. júl. 14. 18:05
 3/7 anonim válasza:
Nekem Caroline meg Klaus. :D Caroline azért, mert élettel teli csaj, meg szeret tervezni és mindig a maximumot akarja kihozni mindenből. Klaus meg azért, mert a maga módján vicces és uralkodó típus.
2014. júl. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vééégre valaki! Így van! És hihetetlen, hogy Caroline karaktere mennyit fejlődött az évek során. :O Klaus meg Klaus... imádom, amikor my love-oz mindenkit. :D
2014. júl. 15. 14:50
 5/7 anonim válasza:

1.Damon ----> Imádom a stílusát.

2. Rebekah ----> Szeretem azokat a karaktereket, akik ilyen "rossz kislányok".

3. Katherine ------> Azért, amiért Rebekáht, de Rebekáht jobban.

4. Klaus. -----> nem tudom, miért, de vonzz.

5. Stefan ----> a 3. évad végére megkedveltem.

6. Caroline. -----> Mert szimplán szimpi.

2014. aug. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Klaus, of course :D <3
2015. júl. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Stefan. :)

Elenat utálom.

2017. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!