Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Game of thrones-ban Margeary...

Game of thrones-ban Margeary és Joffrey tényleg szerették egymást?

Figyelt kérdés
És Tommen és Margeary?

2014. júl. 14. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
nem tudom, én jaimet szeretem xDD i am cersei
2014. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szerették. Érdekházasság mindkettő. A Tyrellek segítettek megvédeni Királyvárat Stannis ellen és ezt vmivel megkellett hálálnia a Lannistereknek, és mivel a Tyrellek a leggazdagabb család a Lannisterek után, ezért nem eset nehezükre egy házasság. A Tyrellek pedig, ahogy a mottójuk is szól "erőssé növünk", elég haszonlesőek és nagyravágyók. Először hozzáadták Margeryt Renlyhez, aztán Joffhoz, aztán végül Tommenhez, akit Margery megpróbál behálózni,h a Tyrellek ölébe pottyanjon a trón.
2014. júl. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na és Margeary pozitív karakter vagy negatív?
2014. júl. 14. 21:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert a színésznőt szeretem nagyon, a sorozatot hébe-hóba belenéztem, de nem nagyon követem.
2014. júl. 14. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát sztem inkább a kettő között áll. A családja érdekeit követi, próbálja Tomment behálózni és így elszakítani Cerseitől, szó szerint adja a szende szüzet, SPOILER holott lehetséges,h már elég sokan átmentek rajta :D és ebből később elég nagy problémája is lesz.
2014. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Marg nem szereti Joffot, ahogy Joff sem Margot. Ahogy írták: érdekházasság. (Egyébként Joff senkit sem szeretett.)

Tomment viszont elképzelhető, hogy tényleg kedveli, ugyanis nem pszicho. Viszont Tommen tuti szereti a Tyrelleket. Ezzel többször feldühíti Cerseit is.

2014. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a hatalomról és politikáról szól semmi köze a szerelemhez.
2014. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a sorozatot nem nézem (a 2. évad óta, mivel aztán elkezdtem olvasni a könyvet és rájöttem, hogy így sokkal jobb). Szóval a könyvben annyira nem ismerjük meg Margaery karakterét, igazából csak Cersei szemszögén keresztül láthatjuk. Az biztos, hogy Cerseinek az a mániája, hogy Margaery be akarja hálózni Tomment, de Cersei elképzelései többnyire eléggé messze vannak a valóságtól - félőrült a csaj és nagyon idegesítő, főleg amikor már saját fejezetei lesznek és a gondolatait is elkezdjük hallani. Ilyen formán én abszolút Margaerynek drukkolok, bár, hogy ő maga mennyire van benne a trónok játékában, meg, hogy mik a pontos szándékai, azt egyenlőre nem igazán tudni. Joffrey-vel igazából csak rövid ideig ismerték egymást és Joffrey ilyenkor is adta az udvarias gyerek álcáját (mint ahogy nagyon régen Sansanak is). Tommen szereti Margaeryt és szívesen lóg a tyrellek társaságában, viszont ezt Cersei igyekszik megakadályozni. Szerintem Margaery is szereti őt, de Tommen csak egy kisgyerek, szóval szerelem nyilván nincs köztük.
2014. júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!