Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc szereplőtök és...

Ki a kedvenc szereplőtök és melyik szereplőt utáljátok a legjobban a Pretty Little Liarsban? Véleményt és indoklást az adott karakterről légyszi.

Figyelt kérdés

#Pretty Little Liars #Hanna Marin #Alison DiLaurentis #Spencer Hastings #Emily Fields #Jenna Marshall #Aria Monrgomery #Caleb Rivers #Toby Cavanaugh #CeCe Drake
2014. júl. 16. 15:12
1 2
 11/20 anonim válasza:

Kedvenc női szereplőm Spencer. Imádom a szarkazmusát, ahogy a dolgok mögé lát. A stílusa is tetszik. Kedvenc férfi: Caleb és Toby. Imádom ahogy Toby oltalmazza Spencert, le tudja nyugtatni... Calebben a rosszfiú szeretem, aki Hannaért szintén bármit megtenne.

Utálni igazából senkit nem utálok, vannak ellenszenves karakterek, mint pl Jenna, Mona..

2014. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

a kedvenc Alison, de Melissa is szimpatikus

akit utálok az Maya,Jenna

2014. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Alison az abszolút kedvenc szereplőm. És szerintem sokkal rosszabbnak látjuk őt most, mint amilyen valójában.


Akiket a legjobban utálok? hu... Hát Wren, Melissa, CECE(FÚJJ), Paige, Sidney, és Holbrook.


Őket mind utálom. íellenszenvesek, sunyik, agresszívak és igazi manipulátorok


Viszont az összes többi szereplőt kedvelem

2015. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

kedvenceim hát kb az összes jó

akit a legjobban Jenna vagy Melissa esélyes mert unszimpatikusak a karaktereik.

2015. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
előző vagyok lemaradt az utálok
2015. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Spencer a kedvencem, és kövezettek meg de én Ezrát nagyon nem bírom.
2016. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Kedvencem Specer ,mert okos és szimpatikus+vicces

Akit ''utálok''(mert nem utálom csak nem jön be)Ne kövezzetek meg de az Ezra meg Hanna. Ezrát elég uncsinak találom,Hanna pedig...Nem tudom annyira irritál maga a színész meg az egész csaj...

2017. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Charlotte, meg Sara harvey és csak azért mert egyszerűen nagyon nem szipmatikusak a színészek.Idegesítenek
2017. ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Érdekes, nekem pont Alison, Alex Drake, Charlotte és Mona a kedvenvem :D Inkább az a csapatot szeretem de az 5 lány közül Ali :D A fiúk közül Jason és Ezra. Akit utálok vagy csak nem kedvelek az talán Yvonne, Tanner, Wilden, Meredith de sok van ilyen mellékszereplők közül. Illetve ez biztos meglepő mindenkinek de én nem szerettem a lányok közül annyira Hannát, valahogy nem fogott meg a karaktere vagy nemtom :D
2021. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem Aria és Caleb a kedvenceim. De szeretem még nagyon Hannat is. Egyszerűen nekem ők a legszimpibbek. És én Alisont utálom a legjobban, a személyisége egyszerűen csak felbosszant amint megjelenik a képernyőn. Számomra egy rettentően ellenszenves kis r..anc.
márc. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!