Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc johnny depp filmetek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 15:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem remek színész,iszonyatosan sokszínű,bárkit eltud játszani,csak egy kis sminken és jelmezen múlik az egész.Szinte minden filmjében teljesen máshogy néz ki és más karakter is formál meg,de talán azok közül amiket láttam(!) a Karib-tenger kalózaiban a legjobb.
2014. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
A legjobban talán a Sweeney Todd tetszik mind közül.
2014. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
15%

A Karib-tenger kalózai? Sweeney Todd? Tényleg? Lehet, hogy ideje lenne kicsit mélyebbre merülni Depp munkásságában, vagy mellőzni a válasz adást az ilyen kérdésekre.


Talán a Félelem és reszketés Las Vegasban a kedvencem Depptől, de mindenképpen versenyben lehet még:

-Fedőneve: Donnie Brasco

-Halott ember

-Ed Wood

-Don Juan de Marco

-Betépve

-Ollókezű Edward


Ezek mellett is volt még jó néhány erősebb filmje a fent említett szemeteknél.

2014. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Imádtam Az álmosvölgy legendájában.
2014. júl. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

3.-ik

Te most mit vagy úgy oda?Honnan tudod hogy nem láttam azokat a filmeket?Mindenkinek más az ízlése,és a Karib-tenger kalózaiban szerintem nagyon jól alakít amiért Oscarra is jelölték! (Ugyanez igaz a Sweeney Todd-ra is)"Te meg kicsit nyúlhatnál feljebb is".

2014. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Én szinte az összes filmjét szeretem:)és szerintem izlés kérdése h kinek melyik tetszik.

Nekem nagy kedvencem a benny és joon.na meg persze az ollókezű edwárd és a karib tenger kalózai sem rosszak

2014. júl. 17. 14:00
 7/22 A kérdező kommentje:
Ha vki ír akkor kérlek azt is írjátok oda h miért.
2014. júl. 17. 14:43
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Dead Man - Sok költői kép van benne, de igazából Jim Jarmusch miatt szeretem azt a filmet, ám J.D. itt még nagyon őszinte szerepet játszik.


Fear and Loathing in Las Vegas (1998) Ebben a filmben zseniálisat alakítanak Benicio Del Toro bácsival. Számtalanszor megnéztem már, egy percig nem lehet elhinni, hogy szerepet játszik, annyira zseniális. És ebben még vannak hosszú shotok, nem csak egy klipp, azaz nem csak 2-5 másodperces vágások erejéig képes szerepelni, hanem valóban tud szerepelni benne.


Az Ollókezű Edwárd is jó mondanivalóval bír, bár ott még érezni, hogy kezdő színészről van szó. És pont ez tetszik benne, hogy látszik, hogy bele lendül a szerepébe.



Ezeket emelném ki, a többiről már írtak mások :)

2014. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván nem láttad ezeket a filmeket, legfeljebb egyet-egyet. Ha olyan filmeket néznél, mint mondjuk a Halott ember, akkor eszedbe nem jutna az Oscar díjra hivatkozni, tudnád, hogy miféle egy igénytelen díjról van szó.


Arról ne is beszéljünk, hogy Depp a Karib-tengerben nyújtott alakítása nagy részét a Félelem és reszketésből nyúlta, saját magától. Ami ennél még rosszabb, hogy azóta meg a Karib-tengerben nyújtott lejárt alakításából próbál építkezni, nem véletlenül rosszak a 2000 utáni filmjei szinte egytől-egyig. Szomorú látni, hogy egy ekkora tehetség hogy süllyed vissza a középszerűségbe...

2014. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

9-es, Te az életben is ennyire elviselhetetlen vagy?

Most miért ne tetszhetne valakinek Depp Karib-tengerben nyújtott alakítása?

Az csak lehet elfogadható válasz ami szerinted is megfelelô? Büszke lehetsz magadra mert leszólod az embereket az ízlésük miatt.


"Lehet, hogy ideje lenne kicsit mélyebbre merülni Depp munkásságában, vagy mellőzni a válasz adást az ilyen kérdésekre."

Egy egyszerû véleményt kért a kérdezô amire az 1-es és a 2-es válaszoló is tisztességen válaszolt, Te meg jössz itt az istenkomplexusoddal és beszólsz nekik. Neked kellene kerülnöd a válasz adást inkább.

2014. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!