Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc johnny depp filmetek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 15:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudnék elképzelni más embert Karib tengerbe mint Johnny Deppet. Nagyon rá illik a szerep. A lányos-részeges-bohóc mozgást tökélyre fejlesztette.
2014. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm, hogy analizálni próbálsz, főleg, hogy ingyen teszed. A teljes diagnózist majd privátban küld kérlek, mégis csak kínos lenne nekem itt mindenki előtt.


Az történt, hogy láttatok három filmet Depp-től, és elmondtátok a véleményeteket, ami hatalmas baromság, és ezt szóvá is tettem. Persze nem az történt, ami egy normális fórumon vagy társaságban, hogy kialakul egy vita, és megpróbálunk érvelni az igazunk mellett, hanem megtudtam, hogy milyen komplexusos és elviselhetetlen ember vagyok. Csak gratulálni tudok!


Aki igazából érdemi választ adott, az én voltam, és a 17:21-es válaszoló.

2014. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#1

Igen,még nem láttam Depp mindegyik filmjét,ezért is írtam hogy SZERINTEM,amiket EDDIG láttam (még direkt egy felkiáltójelet is raktam hogy nehogy megsértsem az olyanokat mint te),azok közül a Karib első része tetszik a legjobban.És semmiféle magyarázattal nem tartozom hogy mért ilyen "sz@r" az ízlésem,hogy miért pont ez tetszik,mivel ez nincs benne a kérdésben.(De amúgy is nagyon röviden talán le is leírtam).És amúgy ez egy marha egyszerű kérdés,amire elég egy filmcímet írni,ami a VÁLASZOLÓNAK a legjobban tetszik.Ha már itt tartunk abban is csak részben van igazad hogy "szinte 2000 után nincsenek jó filmjei" mivel a Karib 1,Sweeney Todd nagyon jó filmek és az Alice csodaországban,Közellenségekben és az Én,Pán Péterben is elég jó alakítást nyújt.Persze ez is csak a szubjektív véleményem.

2014. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

#1

Neked ki mondta hogy 3 filmet láttunk Depp-től?!Te lennél esetleg Xavier professzor?Amúgy meg nem értem hogy miért nem tudod elfogadni mások véleményét...

2014. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem szeretem, ha olyan témában nyilvánítanak emberek véleményt, amihez közük nincs. Én se megyek kvantumfizikai fórumokra vergődni.


De tudod mit? Vedd csak egy ajánlásnak az általam leírt filmeket, és miután megnézted őket, majd ebben a topic-ban újratárgyaljuk.

2014. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Amiket azok közül nem láttam,az már mind rajta van a Watchlist-emen és egyszer majd biztos sor fog rá kerülni hogy meg is nézem.

De tuti hogy ha Depp összes filmjét is majd megfogom nézni,se fogom úgy gondolni hogy a Karib első része vagy a Sweeney Todd "szemét" lenne,mint ahogy te azt írtad az első válaszadásodkor...

2014. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ezt sose tudhatod, ha elég minőségi filmet fogsz látni, könnyedén megváltozhat az értékrended.
2014. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Igen,van benne valami.Lehet hogy pár év múlva teljesen más filmeket fogok kedvelni Depp-től,de az is lehet,hogy nem.Ta lán igen,talán nem,de az biztos hogy a Karib 1 több mint "szemét",és én soha nem mondanám rá hogy az,mivel szerintem fantasztikus alakítást nyújtott,mintha csak arra született volna hogy ő legyen Jack Sparrow kapitány.
2014. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:):):)

Jöhet még:)

2014. júl. 17. 23:30
 20/22 anonim ***** válasza:

Transzcendens, Magányos lovas, Én, Pán Péter, Sweeney Todd.

Lehet megkövezni az első kettőért, vállalom :)

2014. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!