Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Violetta második évadában...

A Violetta második évadában hova megy Francesca?

Figyelt kérdés
Violetta című sorozat 2. évadában az 50. rész körül Francesca elmegy egy autóval, de hová? és vissza sem jön?

2014. júl. 22. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Remélem oda, ahova majd valamikor az egész sorozat: a süllyesztőbe. Az én gyerekkoromban nem volt ennyi agysejtpusztító műsor és nem a TV és számítógép előtt döglöttünk egész nap.
2014. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
első kommentelő.. nem érdekel a véleményed, minek jártatod itt a szádat, ha nem tudsz értelmes választ írni és nem is érdekel a kérdésben elhangzott téma??
2014. júl. 22. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekelne a véleményem téged, akkor nem keltél volna ki magadból ennyire. Bírom azt, amikor valaki állít valamit, és a mondat következő felében saját magát rögtön megcáfolja.
2014. júl. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha itt csak kötegedni akarsz ne írj :)

Mi szeretjük a sorozatot,és beszélünk róla,aki nem szereti ne írjon ide..

Biztos van olyan dolog amit Te szeretsz..

Amúgy sajnos a kérdésre nem tudom a választ:/

De visszajön az biztos!! :D

2014. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm előző kommentelő. igen, tudom, hogy visszajön. az apukája el akarta vinni valahova, legalábbis én úgy hallottam.
2014. júl. 23. 15:34
 6/8 anonim válasza:
én úgy tudom azért mert visszaköltöznek Olaszországba... vagy valami ilyesmi
2014. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. júl. 23. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:
tönkre.
2014. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!