Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Arrow és a Lost című...

Az Arrow és a Lost című sorozatokról vélemény? Érdemes őket elkezdeni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Arrow szerint nagyon jó, izgalmas és van egy hangulata az egésznek. Nem a kedvenc sorozatom, de szeretem, nézhető.
2014. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettot megneztem mar, nezhetoek, ha nem is a kedvenceim. A Lost-volt nehany jo evada, de a vegere nagyon bekavartak. Az Arrow meg egy stabil, konnyed, szorakoztato sorozat.
2014. júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem az Arrow-ot,bár nem a kedvencem,de attól még egy jól megcsinált sorozatról van szó.
2014. júl. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdd el nézni, aztán ha érdekel, akkor nézd csak tovább. A Lost eleje nekem nagyon tetszett, a vége felé sem volt rossz, de nem hozta azt a színvonalat, mint az elején, kicsit unalmas volt néhol, meg nagyon össze lett minden kavarva, de nem bántam meg, hogy végignéztem, nagyon nagy élmény volt. Az Arrow-t csak azért nézem, mert már nincs mit néznem (de ha annyira nagyon rossz lenne, akkor nem nézném), szerintem elég idegesítő némely szereplő, néhol hülyeség a történet, meg annyira nem is nézeti magát, bármikor abba tudnám hagyni anélkül, hogy kilyukadna az oldalam a kíváncsiságtól (év közben nem is nézem, csak nyáron egyszerre bepótolom), de jó akciójelenetek vannak benne.
2014. júl. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lostot végignéztem, Arrow-nál is ott tartok ahol a sorozat. Mindkettőt érdemes elkezdeni:)
2014. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nirata ***** válasza:

Mindkettő nagyon jó :)

(az Arrow-ban egy mondat erejéig meg is említik a Lost-ot xd)

2014. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!