Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez melyik YouTube-os videó...

Ez melyik YouTube-os videó lehet? (ha én meghalok, elvisznek az angyalok) (hajléktalan énekli)

Figyelt kérdés

Azt hiszem egy hajléktalant vettek fel benne, és kántálva (dallamosan) énekli a következőt, megpróbálom pontosan idézni:


"Ha én meghalok, elvisznek az angyalok. Felviszek egy korsó sört és megkínálom a Szen Pétert."


Csak hallani hallottam egyszer ezt, de nem tudom, hogy ez melyik videó, csak annyit, hogy a YouTube-on fenn van. A szövegre rákerestem minden formában, de semmit se hozott be se a google, sem a YouTube, ami releváns lett volna.

Nekem tökre vicces volt, ahogy ezt a hülyeséget énekli az a valaki, és csak tudni szeretném, hogy ez melyik videó.


Előre is kössz!



2014. júl. 25. 11:42
 1/1 A kérdező kommentje:
Feat: H.Tibi ittál volna pálinkát
2014. júl. 25. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!