Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatot kezdjem el?...

Melyik sorozatot kezdjem el? Mit gondoltok ezekről?

Figyelt kérdés

Ezeket már láttam és szerettem: Pretty Little Liars, Gossip Girl, Vámpírnaplók, Awkward.

És nem tudok dönteni, hogy melyik sorozatot kezdjem el az alábbiak közül? Ti mit gondoltok?

-Botrány (Scandal)

-Teen wolf

Vagy esetleg még írhattok ezekhez hasonló csajos, izgis sorozatot egy rövid véleményezéssel. Köszi előre is :)



2014. júl. 26. 20:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
Van egy nem éppen csajos sorozat, az a címe, hogy Banshee. Én úgy találtam rá, hogy többen is ajánlották...utálom az akció filmeket és sorozatokat egyaránt, de ez valahogy megfogott...nagyon jó a sztori, sosem unalmas és vontatott, végig izgalmas volt. 2 évada van eddig, mind2 szinkronizálva van, a következő meg majd csak jövőre jön. Ezért is sajnálom, hogy 1 nap alatt megnéztem mind2 évadot...de teljesen bele voltam őrülve, eszméletlen jó! Nem tudtam abbahagyni, mindig olyanra sikeredett, hogy lehetetlen volt letenni.
2014. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Scandal, egyértelmű.


Twisted,Beauty and the Beast,Nikita,90210

2014. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hahaha Banshee... Az egy eszméletlen jó sorozat, bár a 2. évada már jócskán visszaesett a színvonal. Amiket meg felsoroltál kérdező azok mind szarok :D Vámpírnaplók meg az izgis :D Mind a politika meg az őszinteség.
2014. júl. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A Banshee miről szól? Milyen sorozat?
2014. júl. 27. 11:20
 5/12 anonim válasza:
Az alapsztori az az, hogy van egy srác meg egy csaj, akik rabolni akarnak a nő apjától. Az feldobja őket, és csak a srácot kapják el, 15 évig ül börtönben. Amikor kiengedik, megkeresi a nőt, akinek már családja van. Banshee-ban lakik, és oda pont egy új seriff érkezik. Őt viszont lelövik egy kocsmai lövöldözés közben, így ellopja a személy azonosságát. Aztán erre épül, ez az alap sztorija. Nagyon szuper kis sorozat! Azt sajnálom, hogy egy évad csak 10 részes...mindenképpen kezdd el! Én is lány vagyok, de nagyon tetszik.:)
2014. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Neszi Petra ***** válasza:
100%
Én imádom a Teen Wolfot, egyszerűen izgalmas,érdekes, és nagyon sok vicces jelenet van benne :D mondjuk az első pár rész nem nagy valami:/ De az 1.évad vége és a 2.évad hiperszuper jó lett:D a 3.évad is jó de most a 4.fantasztikuuus *-* a színészeket imádom nem csak a karaktereiket, hanem a való életben is viccesek és nagyon jó csapatot alkotnak együtt és tele van a sorozat helyes pasikkal;D És nekem most az új kedvencem a Hart of Dixie, már az 1.részt imádtam aztán néztem tovább és nem bírtam abbahagyni olyan jóó és vicces, szóval csak ajánlani tudom :)
2014. júl. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
The Foster és a The Lying Game nagyon jók ha akarod leírom hogy miről szólnak :)
2014. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsó érdekel :) légyszi írd :)

Engem a Hart of Dixie nem annyira erdekel, mert nem tetszik az alapsztorija :( utalom a sorozatokat amikben orvost alakitanak :D ez a maniam :D

2014. júl. 27. 18:19
 9/12 A kérdező kommentje:
A The Lying Game hasonlít a Pretty Little Liars-re? Mert akk azzal kezdek, mert a PLL életem sorozata :D <3
2014. júl. 27. 18:22
 10/12 anonim ***** válasza:

7. vagyok

a The Lying Game arról szól hogy van két csaj akik rájönnek hogy ikrek és meg akarják találni az igazi anyjukat.

Az egyik lány gazdag nevelőszülőknél él a másik pedig szegény.Mikor elhatározzák hogy megkeresik az anyjukat helyet cserélnek mert a gazdag lány már elkezdte a kutatás.De közben rájönnek hogy valaki valmiért meg akarja akadályozni hogy megtudják a titkot és időközben még többet is megtudnak mint amit akartak

2014. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!