Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki segítene, hogy melyik...

Valaki segítene, hogy melyik sorozatot nézzem következőnek?

Figyelt kérdés

Szóval nemsokára végére érek a Bárkának, és nem tudom, hogy mit is nézzek. Ezekre gondoltam, vélemény valamelyikről?


Amúgy ezeket nézem/néztem, hátha segít: Odaát, American horror story, Internátus, Lost, Bárka, Trónok harca, Sherlock, PLL, Vámpírnaplók, Originals, Skins, Dr. House, Shameless


Ezekre gondoltam:

Hannibal

Walking dead (ezzel egyszer próbálkoztam, de nagyon unalmas volt, de lehet, hogy megpróbálnám mégegyszer, mivel először a trónok harcával is így voltam, ami most az egyik kedvencem)

Bates Motel (a pszichot nem láttam)


Ezek közül melyik jó? Vagy valami más esetleg? :D Fontos, hogy olyan legyen,, amit még nem fejeztek be, és ne vígjáték,hanem inkább sötétebb hangulatú, félelmetes legyen, mint a fentiek többsége:) És legyen nagyon izgalmas.


2014. júl. 27. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a Vámpírnaplókat nézed, talán a Teen Wolf is elnyerheti a tetszésed.
2014. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából a Vámpírnaplókat már csak megszokásból nézem, szóval már nem szeretnék még egy misztikus-tinis sorozatot :DD
2014. júl. 27. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Walking Dead-nek várom a következő évadját nagy izgalommal,szóval ajánlom mert egy jó sorozat
2014. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elég vegyes az érdeklődési köröd, de az enyém is ilyen! :) Esetleg ha szereted az ügyvédes, bűnügyes sorozatokat én ajánlom a Suits-ot. Hatalmas egy sori izgalmas és vicces is :)

A Teen Wolfot és a Supernaturalt is ajnálom, ami esetleg misztius fantázi sorozat. De ha rám halgatsz csak felirattal nézed mert mindkét soriba van amelyiknél elszúrták a szereplő hangjait. (Pl. sztem Stiles -TW- Castiel - SPN -)

Egyébként nem vagy egyedül a Walking dead nekem sem igazán jött be úgy az első rész alapján szóval... lehet csak nem való mindenkinek.

2014. júl. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!