Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Walking Dead...

Szerintetek a Walking Dead vagy a Revolution a jobb sorozat? És miért?

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Walking Dead mert a Revolution egy kalap sz*r az első évad még elment de a második már nagyon unalmas..
2014. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Walking dead!

Alapbol utalom a horrort, nen szeretem az ilyen jellegu filmeket/sorozatokat, de ezt nem birom nem nezni!!!

Par napja itthon tornaztam, kozben a ferjem nezte a szamitogepen a sorozatot. Nem birtam nem oda nezni!!!

Most is alig varom, hogx haza jojjon a munkabol es elkezdjuj a masodik evadot nezni.


Revolution-t is neztem, de abba hagytam az elso evad kozepen, mert abszolut nem kototz le. Eleinte izgalmas volt, de a vegen abszolut nem.


Walking dead-ben meg azt szeretem, hogy izgalmas, esemeny ds, raadasul az ember is atgondol egy ket dolgot az elettel kapcsolatban.

pl.en nem tudtam volna a ferjem otthagyni a korhazba.

Viszont, ha esetleg zombi lenne, akkor lelonem mar az elejen, nen hagynam szenvedni.

2014. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Walking Dead - mert soha egy percig sem untam. Lement négy évada, igaz rövidek voltak, de legalább kihagyták a "húzzuk az időt" jeleneteket és végig izgalmas volt.
2014. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Revolutiont még nem láttam. A Walking Dead viszont fantasztikus! A kedvenc sorozatom. Szóval ezt ajánlom :)
2014. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Walking Dead... A Revolutionon annyi lyuk van mint egy ementáli sajton. :DD
2014. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bonanno válasza:

Még szép, hogy a Walking Dead!!!!!

Eddig 4-szer láttam az első évadot 4-szer a másodikat és a harmadik negyediket meg 2- szer az 5.-ik felét is kétszer,de még meg fogom nézni százszor is!! :)

Nincs a világon jobb néznivaló film vagy sorozat!

2014. dec. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dorcii98 ***** válasza:
Szerintem a Revolution sokkal jobb sorozat. Szimpatikusabbak a színészek és a történet is eredetibb. Végignéztem mindkét évadot és imádtam.
2015. júl. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!