Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szulejmán című sorozatban...

A Szulejmán című sorozatban lévő nők, akik az ívóban szórakoztatják a férfiakat, hogy nem lettek soha terhesek? Vagy hogy nem kaptak valami nemi betegséget?

Figyelt kérdés

2014. aug. 2. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl. úgy hogy a forgatáson nem történ valódi aktus, sőt szerintem még színlelt se nagyon.
2014. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj, persze, tényleg, hülyén tettem fel a kérdést! Bocsánat. Abban az időben! Szóval az 1500as években, mikor nem volt semmilyen fogamzásgátló.
2014. aug. 2. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondolkodtam, meg is akartam kérdezni.

Utána olvastam és több helyről is kiderül, hogy nem volt ismeretlen a fogamzásgátlás, az első írásos emlékek az ókori Egyiptomból maradt fent.

Itt egy link:

[link]

Egyébként én úgy tudom, hogy az iszlámoknál tilos a fogamzásgátlás, mert hogy Alachra(nem tudom hogy hogy kell leírni) bízzák hogy teherbe esik-e a nő vagy sem. De gondolom ilyen helyeken nem foglalkoztak ezzel.

2014. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magyarul Allah
2014. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél! :)
2014. aug. 2. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!