Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "Hazug Csajok Társasága c....

A "Hazug Csajok Társasága c. (Pretty Little Liars) sorozatban "-A" monogrammal jelölt személy az ki? Alison él, vagy tényleg meghalt a sorozatban? Alison "-A"?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 21:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Gondolom tv-ben nézed magyar szinkronnal. És szerintem azt is tudod,hogy már az 5. évadnál tart a sorozat. Nem lehet még tudni,hogy ki ''-A'' csak tippelni lehet. Nézd tovább és akkor majd meglátod,hogy tényleg meg halt e,vagy él vagy mi van (:
2014. aug. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezzel a válasszal nem érek semmit :)
2014. aug. 2. 10:52
 3/17 anonim ***** válasza:
24%

az volt a kérdés,hogy ki A. Elmondtam,hogy nem lehet tudni. Ha meg ennyire kiváncsi vagy hogy mi van az 5. évadban,akkor a végétől kezd el nézni,vagy ne nézd ha nem tudod kivárni..

előző voltam.

2014. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Elméletileg az angol tanár srác lesz
2014. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kedves "előző" . Ki tudom várni. Én feltettem egy egyszerű kérdést amire nem adtál helyes, megfelelő, hasznos választ.
2014. aug. 3. 16:29
 6/17 anonim válasza:

SPOILER!

Az 5. évad 9. részénél tart most a sorozat, és még mindig nem lehet tudni, hogy ki A. Alison viszont él, azt hiszem a 4. évad vége felé derül ki.

2014. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
De ha nem tudjuk ki A, akkor az miért nem helyes válasz?! Nem értem a logikát... Találja ki, hogy ki az vagy mi...?!
2014. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem nem tudja, a válasza nem volt megfelelő, helyes. Nem oktatást kértem, hanem egy kérdésre egy választ, amit eddig még nem kaptam meg.
2014. aug. 9. 14:15
 9/17 anonim ***** válasza:
De ha eddig nem derült ki a sorozatban, hogy ki A, akkor maximum az írója tudná meg mondani, de arra nem fog sor kerülni... Valószínűleg az utolsó évadban derül majd ki, de az nem ebben az évben lesz kész Amerikában sem...
2014. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na ebből a válaszból teljesen kiderül, hogy nem követed rendesen a sorozatot. Kérlek ha nem tudsz a feltett kérdésemre rendes választ adni, akkor ne írj. Köszönöm!
2014. aug. 9. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!