Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttam a tévében egy filmrészl...

Láttam a tévében egy filmrészletet és nagyon érdekel az egész története meg tudnátok mondani mi a címe? Többi lent

Figyelt kérdés
Annyit láttam hogy egy nagyobb lány és egy kisebb fiú menekül egy pszichopatán kinéző embertől akinek véres a szája és bemenekülnek egy szobába és egy szomszéd szoba van mellette és a két szoba közt egy üvegfal van és ott van az a pszichopata ember és belő pisztollyal oda ahol a lány meg a kisfiú van. És utána ez a pszichopata ember vérrel ráírja az üvegre hogy "Burn". És azt hiszem felgyújtja őket, de nem biztos csak utána hallottam valami ilyet. Film+on ment ez a film múlt kedden este és nem tudom a címét pedig érdekelne az egész film. :( És krimi vagy horror vagy milyen a műfaja? Remélem érthetően leírtam a látottakat. :D

2014. aug. 4. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Beirod googleba animare tv ujsag es ott visszatudod nezni mikor mi ment a tvben
2014. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt már próbáltam de nem hozta be a múlt hetieket, csak ami ezen a héten lesz..
2014. aug. 4. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor kerj a szomszedtol vagy ismeresodtol egy tv ujsagot altalab oregeknel szokott lenni
2014. aug. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Múlt kedd este 3 film ment: Komisz kamaszok Afrikában, Blitz, Túszjátszma
2014. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akció film, már láttam csak...ajj...nem ugrik be a címe

Majd írok ha eszembe jut!!!!;)

2014. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5ös vok! Eszembe jutott a címe!!!!!! A Túszdráma c. film az!!! :)))) am jó film. Jó szórakozást!!! ;)
2014. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ááá úristen köszönöm. :) Nagyon aranyos vagy.:)
2014. aug. 18. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!