Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Horrorfilmek amik házban...

Horrorfilmek amik házban játszódnak?

Figyelt kérdés
Leginkább a démonosakra/szellemesekre vagyok rákattanva, ebből adódóan már minden jót láttam; démonok között, démoni doboz, insidious, Kör, PA filmek, stb, valami hasonló kéne mint ezek. Fontos hogy NE legyen undorító, sokkal inkább ijesztő, de mégse legyen túl durva. Szex ne nagyon legyen benne.
2014. aug. 4. 18:39
 1/2 anonim válasza:
Ez nem film hanem mese nemrég olvastam: Az anyuka és az apuka üzleti útra mennek otthon hadják a gyereküket.Mondják neki ha félsz nyujdsd le a kezedet az ágyalá és a kutyus megnyalja.Elmennek a szülei.A fiú éjfélkor felkel lenyujtja a kezét.Megnyalja.Hajnalban csöpögést hall.Lenyujtsa a kezét,megint megnyalja.Hajnali 3-kor felkel felkapcsolja a villanyt.Látja a szoba közepére fel van akasztva a kutya és csöpög a vére.Ez az üzenet volt ott:Nem csak a kutya tud nyalni!
2014. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Húha. :D
2014. aug. 5. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!