Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire gáz 24 évesen Violett...

Mennyire gáz 24 évesen Violettát nézni?

Figyelt kérdés
Mindig is szerettem a Disney csatornát, de a Violettára mostanság nagyon rákaptam :D 24 éves, egyetemista lány vagyok egyébként :) (mentségemre szóljon hogy a filmbéli szereplők jelentős része is velem korú! :))
2014. aug. 4. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, nem ciki, de hogy tisztázzuk: Csak Alba Rico (Nati) Napo, és Angi veled egykorú. German, és Jade, Palo, Betto, meg Grgegorio negyven, Ramahio, és Olga ötven, a többi szereplő pedig 16-22- ig terjed. :)
2014. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bocs, Pablot, és Gregoriót elírtam.
2014. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom. A lényeg hogy van köztük velem korú. :) Egyébként Jade-ről én nem tudom elhinni hogy 40.... valahol azt írják hogy 27 éves. Inkább néz ki annyinak mint 40-nek szerintem.
2014. aug. 4. 22:24
 4/13 A kérdező kommentje:
Gregorio azthiszem 35, Pablo meg 37. (mellesleg Gregorio simán kinéz vagy 45-nek)
2014. aug. 4. 22:25
 5/13 A kérdező kommentje:
Lodovica Comello, meg az a kis alacsony fiú is velem egyidős
2014. aug. 4. 22:27
 6/13 anonim ***** válasza:

A kis alacsony fiú Napo.

Ludovcát meg kifelejtettem. Bocs. Különben meg csak kerekítettem. Nem vagyok Violetta fan. Ezt is csak a barátnőmtől tudom. :D

De, Team León. :)

2014. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

haha :D akartam most a Tescoba Violettás füzetet venni következő tanévre, hát nem elfogyott?! :D Egyébként csoporttársaim jelentős része gyakorlatokon és előadásokon Violettás füzettel hasít... :D Bár igaz, hogy van köztük aki 20-22 éves, de ezek szerint nem ciki ... :D

Még mindig jobb ilyen műsorokon élni mint a kereskedelmi csatornákon lévő szennyeken :)

2014. aug. 5. 11:01
 8/13 anonim ***** válasza:

én 15 vagyok és nézem..:D szertinem egyátalán nem gáz :)

imádom a sorozatot..és ha most én lennék 24 éves,akkor is énis nézném :D:D én pont tegnap vettem Violettás füzetet :33

2014. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Na jó, jó én vagyok az első.

Én 14 vagyok, és tegnap vettem Violettás órarendet. :D

De nem azért mert szeretem, hanem mert szép. :)

Különben a Violetta 2-ben annyi lessz a csattanó, hogy Diegó Gregorio fia.

A Violetta 3-ban meg Violetta tejöl szőke(???)

2014. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt néztem én is... egyébként én a Disneyn éjjel fél12kor szoktam nézni, és észrevettem hogyha 1-2 részt kihagyok, nem sokat vesztek :D olyan nagy történések nincsennek benne :) Viszont a Violettás cuccokra visszatérve, tényleg nagyon szépek! Van Cruciani karkötő is, ami Violettás, nagyon szép színekben kapható, most olyat akarok beszerezni :) (és felnőtteknek készült!!!) :D
2014. aug. 6. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!