Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezekről a sorozatokról vélemén...

Ezekről a sorozatokról vélemény? Hány évadosak, és melyik évad hány rész?

Figyelt kérdés

A mentalista

Twin Peaks

Shameless

Lost

Arrow

Monk

Pushing Daisies

Skins


Melyiket kezdjem el? És kérlek, írjátok le hogy melyik hány évad és hány rész, jó lenne tudni.



2014. aug. 6. 21:03
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. :)

Azért örülnék, ha az általam leírt sorozatokról is mondana valami véleményt. :D

2014. aug. 6. 22:10
 12/24 A kérdező kommentje:
*valaki
2014. aug. 6. 22:11
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

A Twin Peaks fantasztikus sorozat szerintem, és a Lost is elég jó, én kedveltem. Mentalista, Arrow és a Monk nem rossz, de azért ezek már más kategória. A többi fent említettet nem láttam, sőt némelyikről még nem is hallottam.

Amiket én is ajánlanék, az a Trónok Harca, a The Walking Dead és a Breaking Bad, ezeket mindenképp érdemes megnézni, fantasztikus sorozatok, emellett még Hannibál is valóban jó, és én még a Sherlockot és az American Horror Story-t mondanám, ezek is elég jó kis sorozatok.

2014. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Én mindenkinek ezt ajánlom, aki még nem látta. Nézzél Jóbarátokat! Tudom, hogy nem mai darab, de szerintem megunhatatlan. Én azóta nem találok olyan jó vígjátéksorozatot. Látom, hogy te nem azokat írtál ki, és sok vígjáték engem is idegesít meg fáraszt. De ebben van valami extra. Egyébként 10 évados. Átlagban 24 részes egy évad, kb. 20 perces részekkel.
2014. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én a mentalistát nézem már évek óta, és még mindig nem untam meg, bár már vagy századjára nézem végig ugyan azokat a részeket. XD 5, vagy 6 évados, a részeket nem tudom. És most kezdtem a vámpírnaplókat neten nézni. Azt is szeretem, a kettő teljesen más, de szeretem mindkettőt.
2014. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

A mentalista, Arrow, ezeket szeretem bár az Arrow egy kicsit uncsi volt már.

Ezen kívül még szeretem a Dr. Csontot is na meg Castle, mondjuk az sem olyan izgalmas.

2014. aug. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Én a Lostot szeretem nagyon.

1.évad-24 rész (40 perces)

2.évad-24 rész

3.évad-23 rész

4.évad-14 rész

5.6.évad- 17 rész

A Monk, A mentalista. és az Arrow sem rosszak a többit még nem láttam. És szerintem még A szökés is jó.

2014. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
50%
Véleményem szerint A Mentalista a legjobb sorozat a világon! Egyszerűen imádom. 6 évad van eddig. Most kezdték el forgatni a 7. Évadot. Összesen eddig 138 részes. (Évadonként 23-24 rész) Mindenképpen ajánlom. És a Castle ami még nagyon nagyon jó. Abból is 6 évad van eddig, és szeptember 29-én lesz Amerikában a 7x01. Az első évad 10 részes, a többi 23-24. Az Arrow még nem rossz. :)
2014. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
The Walking dead, Lost és Monk. Ezek a sorozatok amiket nagyon szeretek.
2014. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Én a LOST-ot ajánlom. Sok sorozatot néztem már , de annál jobbat soha nem találtam. Nagyszerű sorozat.A színészek is nagyon elvannak találva, annyira jól áll nekik a szerep amit eljátszanak.Nagyon jó a történet, kissé bonyolult meg összetett de szuper.Izgalmas, titokzatos, drámai, szomorú és még vannak benne vicces jelenetek is.A zenék is nagyon elvannak találva.Tele van érzelemmel.Szerintem minden megvan benne ami egy jó sorozathoz kell. De ez csak az én véleményem.

A LOST 6 évados. Első évad:24 epizód

Második évad:24 epizód

Harmadik évad:23 epizód

Negyedik évad:14 epizód

Ötödik évad:17 epizód

Hatodik évad:18 epizód


Én végig néztem mind a 6 évadot kb.4x-5x de nem tudom megunni.

2014. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!