Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezekről a sorozatokról vélemén...

Ezekről a sorozatokról vélemény? Hány évadosak, és melyik évad hány rész?

Figyelt kérdés

A mentalista

Twin Peaks

Shameless

Lost

Arrow

Monk

Pushing Daisies

Skins


Melyiket kezdjem el? És kérlek, írjátok le hogy melyik hány évad és hány rész, jó lenne tudni.



2014. aug. 6. 21:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hú most nagyon kedvem támadt újra nézni a Lostot :D Csak az a baj hogy marha sokáig tartana :D
2014. aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nézd!!! Szerintem nagyon fasza. Az igaz, hogy sok idő, de ne m tudom mit csinálsz tanulsz, vagy dolgozol, de mondjuk egy munka nap vagy egy iskola után este az ember kikapcsolódás ként lazán nézheti. Főleg ha szereted is. :DD
2014. aug. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
23%

1# Breaking Bad! Csodálkozok, hogy még alig írta valaki... A világ legjobb sorozata, 5 évados. Nem tudok róla mást mondani mint, hogy nézd!


2# True detective: Nagyon jó realisztikus nyomozós sorozat, zseniális színészekkel... Igazából végig az első évadban (8 epizód) egy ügyön dolgoznak, egyeseknek unalmas lehet, de szerintem megéri türelmesnek lenni, ha erről a soriról van szó...


3# The Walking Dead (Szintén AMC sorozat mint a Breaking Bad)


4# Turn (Ez is AMC, talán Magyarországon ezt ismerik a legkevésbé az AMC sorozatok közül, pedig nagyon jó)


5# Sherlock (Igazából, már csak a színészek miatt szeretem, Benedict Cumberbatch és Martin Freeman... Sajnos ez a sorozat nekem kezd gyerekes lenni, de azért mindenképp jó)


6# Hannibal (Kövezetek meg, de nekem jobban tetszik a sorozat mint a filmek.)


7# Fargo (Ebben Martin Freeman a főszereplő, elég jó sorozat, idáig 1évad van ami 10 részes)


Idáig ezeket néztem végig, de most elkezdtem a Lostot és nagyon tetszik, igaz még csak az első 2 részt láttam... Még amit esetleg én elkezdek: House of Cards, The Wire.

Amiket elkezdtem, de nem tetszett: Game of Thrones (pedig nagyon felkapott, biztos az én hibám, hogy nem tetszik:/ ), Sons of Anarchy (erre azt mondják, hogy olyan mint a Breakin Bad, pedig semmi köze hozzá)


Nagyából ennyi... Remélem segítettem :)

2014. aug. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
58%

Shameless a világ legjobb sorozata, szerintem. Mindenképp érdemes belekezdeni. Ha rossz kedvem van, csak nézek 1-2 részt, és máris jobb kedvem lesz. Dramedy, meghozza a legjobb. A Skinst is ajánlom, bar az 5. és 6. évadot nem láttam.

És a Breaking Bad szerintem is zseniális sorozat. Valamint talán még a Boardwalk Empiret tudom ajánlani.

Én ezeket szoktam nézni, remelem tudtam segíteni, és találsz kedvedre valót közötte! ;))

2014. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!