Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc szereplőtök a...

Ki a kedvenc szereplőtök a Violettából?

Figyelt kérdés
nekem Angie ès Camilla
2014. aug. 7. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem Federico :) csak azt sajnálom, hogy nem Viluval jön össze, hanem Ludmillával..
2014. aug. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja en is. Meg azt h angie nm jon ossze germannal
2014. aug. 9. 09:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát igen :/ Az is szomorú :/ Pedig én nekik is drukkoltam.. Egy ideig úgy tűnt, hogy tuti össze fognak jönni, meg hogy tuti lesz valami.. Aztán utána már nem, aztán már el is felejtettem ezt a szerelmi szálat, aztán megint elkezdték 'összehozni' őket.. Nem is értem, hogy minem ennyo bonyodalmat, meg csavart belevinni egy sorozatba..
2014. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De az hogy van? Angie kb. a 71-72 részben mondja el hogy Vilu nagynenje de German a 73. reszben csokolja meg es ot kezdenek kozeledni.
2014. aug. 9. 12:56
 5/8 anonim válasza:
Nekem Ludmi a kedvencem! :) 
2014. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tetszik ahogy gonoszkodik? :)
2014. aug. 9. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem Angie mondja el, hanem Ludmilla mutat egy felvételt a stúdióban Vilunak, amin Angie Pabloval beszélget arról, hogy Angie Vilu nagynénje. Vilu előszőr kiakad.. De megbocsájt neki, és nem mondják el Germánnak egy ideig.. Aztán Angie, és Vilu egyik beszélgetését kihallgatja Jade és Matias, és Jade árulja el Germánnak.
2014. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En is szurkoltam Angie-nek es German-nak, de jo hir, hogy a 3. evad utolso reszeben osszehazasodnak !!

A kedvenceim : Leon, Diego

2015. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!