Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc szereplőtök a...

Ki a kedvenc szereplőtök a Trónok harcából, és miért?

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 14:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A TV sorozat alapján nekem Tyrion.Mert nagyon furfangos,tetszik a személyisége és csak azért sem adja fel mert törpe.A 4. évadban a védőbeszéde egyszerűen fantasztikus volt!
2014. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A beszédje szerintem is zseniális volt, sajnáltam is hogy végül menekülnie kellett.
2014. júl. 24. 14:20
 3/17 anonim ***** válasza:

Húú, van pár.

Cersei az egyik. Nagyon bejönnek az őrült karakterek és az, hogy folyamatosan gondot okoznak a többieknek. + A sorozatban Lena Headey is nagyon jól hozza a karaktert.

Szóval ha választani kéne, akkor ő a kedvenc.

2014. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A legnagyobb kedvencem Tyrion de még bírom Aryát,Havas Jont,Samet és Kisujjt is :D

Nincs rá nagyon okom, hogy miért pont őket.Olyan...érdekes a karakterük számomra.

2014. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Jon: kezdettől fogva (már Bran első könyvbeli fejezetében) nagyon szimpatikus volt, és szerintem az övé az egyik legérdekesebb történetszál


Tyrion: őt szerintem lehetetlen nem szeretni


Jaime: kezdetben (a legtöbb emberhez hasonlóan) utáltam Bran miatt, de később szimpatikus lett SPOILER amikor pedig már végre nem fut Cersei után, na akkor már nagy kedvenc


és a mellékszereplők közül:

Bánatos Edd: a könyvben zseniális, gyakorlatilag minden mondata megmosolyogtat

Lady Olenna: a beszólogatós nagyi, a sorozatban még többet kapunk belőle

Pod: őt inkább a sorozatban szeretem, cuki

Gendry: végig rokonszenves, kíváncsi vagyok mi lesz vele

2014. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Joffrey. A színész borzasztóan jól el tudja játszani a végtelenül ellenszenves kis csipszart. Annak ellenére, hogy negatív karakter, Jack Gleeson alakítása zseniális.
2014. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jaime, mert szerintem ő az egyik legemberibb karakter, és hatalmas fejlődésen megy át a jelleme.
2014. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Melisandre. Isteni az a nő! Nagyon rejtélyes számomra a könyvben is. Remélem sokat megtudunk majd még róla.
2014. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Főszereplők közül Jon, Arya és Barristan Selmy.

Mellékszereplők közül Tywin, a Véreb és Bánatos Edd.

2014. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Tiryon, Jon, Arya


mellékszereplők:

Jojen és Meera, Hodor, Gendry, Ygritte, Drogo

2014. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!