Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem nem illet Josh...

Csak szerintem nem illet Josh Hutchersonhoz Peeta szerepe Az éhezők viadalában? És csak szerintem teljesen másként mutatják be a filmben Peetát, mint a könyvben?

Figyelt kérdés
Imádom Az éhezők viadala c. könyvet, de szerintem a filmet itt Peetával eléggé elrontották. A könyvben teljesen másként viselkedik, olyan, mintha 2 különálló személy lenne.

2014. aug. 9. 14:18
 1/9 A kérdező kommentje:
illett*
2014. aug. 9. 14:19
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem Josh Hutcherson pont jó Peeta szerepére,korosztályából az egyik legjobb.Nyilván nem mindent lehet úgy megcsinálni filmben mint ahogy a könyvben van,de szerintem amit lehetett kihoztak ennél a karakternél.
2014. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De szerintem a szerep, amit adtak neki egyáltalán nem hasonlít Peetára, belsőleg se, pedig szerintem ez lenne a legfontosabb
2014. aug. 9. 15:02
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem igazad van. Én a könyvben nagyon szerettem Peetat, de a filmben kicsit ellenszenves. Meg idegesít, hogy alacsonyabb Katnissnél, nem tudom miért nem tudtak egy odaillő színészt választani.
2014. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem a könyvben Peeta a kedvenc szereplőm, na de a filmben...

És igen, a könyvben Katniss nagyon alacsony, viszont a filmben magas

2014. aug. 9. 16:32
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy milyen forgatókönyvet írnak nem Josh-ra tartozik, neki azt kell eljátszani, amit kap. Szerintem illett a szerepre, és jól is játszotta.
2014. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tudom, de szerintem a rendezők csinálták rosszul. aki figyelmesen olvassa el a triológiát, rájön, hogy Peeta egyáltalán nem olyan mint a filmben
2014. aug. 10. 12:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Az h josh alacsony nem az o hibaja es ennek ellenere tokeletesen jatszotta el peetat. Ha nem hiszed nezd meg a kivalsztott treaseret es rajossz. Meg a pillantasabol is latszik,hogy milyen kinokat elt at. Erre a szerpre josh volt a legjobb valasztas.
2014. aug. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eleve mindhárom kreol, nem? Legalábbis én úgy emlékszem, hogy Katniss tutira, de szerintem Peeta és Gale is tipikus Steam-i arcovásoakkal bír, ami eg yilyen latinos-barnás külső.


És hát igen, szegény színész nem igazán illik a szerepébe. Nem tűnik jóllakott óvodásnak, pedig pont ez lenne az amiben markánsan elüt a másik két főszereplőtől.

Meg úgy általában túlságosan jólfésült, jó húsban lévő, tiszta és ápolt ott mindenki a bazinagy éhínség és kemény meló ellnére.

2014. szept. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!