Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami jó animét tudtok?...

Valami jó animét tudtok? Élvezhető legyen, ne túl régi, esetleg ha régi, akkor lehetne új része még a mai napig.

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Shiki - egy eszméletlenül jó vámpíros anime, nem régi

Egyszerűen kihagyhatatlan darab! Az életről szól és valós üzeneteket közvetít.

Miket láttál eddig? Csak, hogy megkönnyítsd munkámat. Milyen műfajt kedvelsz?

2014. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Jó anime, ami ne legyen régi. Rendben.
2014. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg arra gondolok, ami nektek jó/tetszett, és max 5-6 éves, és nem 10+, mert a Naruto-t meg hasonlókat láttam már.
2014. aug. 10. 15:41
 4/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Death Note, 2006os, legjobb anime, amit életemben láttam, abszolút kedvenc. Ha még nem láttad, feltétlenül nézd meg!

2014. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerintem műfajban bármi jöhet, mert idáig minden tetszett, bár volt amit végig untam.

ezeket láttam/nézem:

Mirai Nikki, Elfen Lied, Naruto, Fairy Tail, Gintama, Attack on Titan, Akame ga kill, High School DxD, Tokyo Ghoul, Ano Hana, Sword Art Online, Angel Beats

ezek tetszettek, de van amit most is nézek, mert most indult/folytatják..

Amit nézni fogok(mert már megvannak): Belzebuub, One Piece, Hunter x Hunter

2014. aug. 10. 15:47
 6/8 A kérdező kommentje:

Az volt az első anime, amit láttam, örök kedvenc marad :)

Az miatt kezdtem el nézni az animéket.. :D

2014. aug. 10. 15:48
 7/8 anonim válasza:
Így másabb ha mindenre vevő vagy, bár nem tudom, hogy egy Nana/Méz és lóhere típus mennyire jön be. Egyébként ha Death Note tetszett, akkor most kezdték nem rég a: Zankyou no terror-t, de belenézhetsz a Claymore-ba is.
2014. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Code Geass (első évad 2006-2007, második 2008) - nagyon jó történet és szereplőgárda, hasonlít a Death Note-ra.

Psycho-Pass (2012-2013, idén folytatják) - krimi, izgalmas, fordulatokban gazdag.

Ao no Exorcist (2011) - vígjáték, shounen, izgalmas, szórakoztató.

Accel World (2012) - egyik legjobb shounen, amit láttam, romantikus, ugyanaz írta, mint a SAO-t.

Another (2012) - véres, horror.

Durarara!! (2010) - idén lesz folytatása, vígjáték, seinen, romantikus.

Boku wa Tomodachi ga Sukunai (2011, második évad 2013) - ecchi, vígjáték, nagyon jó poénokkal.

2014. aug. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!