Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Walking with the Enemy...

A Walking with the Enemy mikor jelenik meg magyarul?

Figyelt kérdés
Aki halott már róla, attól kérdezem. Mikor jelenik meg magyar szinkronnal, vagy esetleg van hozzá magyar felirat? De ha nincs más, angol feliratos sem lenne rossz, de azt sem találtam.

2014. aug. 11. 21:57
 1/5 Gábor19750102 válasza:

Az amerikai mozikba már elvileg bemutatták. Sajnos én sem találtam letölthető hivatkozást. Ha lesz valami akkor mindenképp szóljunk egymásnak. A Brad Pitt háborús filmjét viszont most mutatják be a mozikba.


http://www.youtube.com/watch?v=hjLXX9oN3sI

2014. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bizonyos körök tehetségesen agyonhallgatják a filmet...még Ncore on sincs fenn.....
2016. jan. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Már fennt van ncoreon :)

Magyar felirat egyenlőre még nincs, szinkron pedig ahogy a filmipart ismerem max 4 év múlva :)

2017. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Éppen fordítom... kb. 2-3 hét múlva kész lesz.
2017. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Film mánia csatornán jan 26 21:00kor láttam szinkronizálva, cirka 7 év alatt sikerült leszinkronizálni... Vajon mi lehet az oka?
2020. jan. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!