Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A DC mért nem csinál szinte...

A DC mért nem csinál szinte semmi filmet?

Figyelt kérdés
A marvel filmek sorra jönnek, a DC utolsó dobása pedig Batman volt 2012ben.

2014. aug. 13. 09:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Mivel képregénykiadó és nem pedig filmstúdió ezért elég nehezen csinálhatna filmeket.
2014. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A Marvle is képregénykiadó, mégis sorra jönnek a filmei: Bosszuállók, vasember 3, Thor The Dark World, Amerika kapitány 2
2014. aug. 13. 11:08
 3/15 anonim ***** válasza:
A The Avengers, az Iron Man 3 és a Thor: The Dark World című filmeket a Marvel Studios készítette, ami egy filmstúdió.
2014. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs igény a DC rajongók részéről élőszereplős filmekre, ennyi, ehelyett a DC animációs filmek terén szokott nagyokat dobni, ahol a Marvel csak néha debütál valamivel.
2014. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Nekem a Batman sokkal jobban tetszett mint bármelyik marvel.
2014. aug. 13. 14:55
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
kérdező, én tökéletesen egyet értek veled! Batman az egyik legjobb! szerintem már önmagában leköröz több marvel hőst is!
2014. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a Marvel képregénykiadóhoz hozzá tartozik a Marvel Studios, aki csak a Marvel képregények megfilmesítésével foglalkozik, míg a DC-nek, nincs olyan hozzátartozó vállalata, hogy "DC Studios". Általában valamelyik másik kiadó készít filmeket a DC képregényekből. Jelenleg a Warner Bros. vette szárnyai alá a képregénykiadót, de nekik sokkal több filmet kell egy időben legyártaniuk, mint a Marvel Studios-nak, így nem igazán kapnak teret a DC képregényfilmjeinek megvalósításai.
2014. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Azért ez így nem igaz:

"a DC utolsó dobása pedig Batman volt 2012ben."


Ott volt 2013-ban az Acélember ill. a Red 2 is.

[link]


Másrészt a DC meg sorozatok terén erősített be...ott van az Arrow (Zöld Íjász), jön a Flash...és lehet a Wonder Womannel is kezdenek valamit...

2014. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sőt, amit kihagytam....ott volt a Smallville hosszú ideig, volt előtte egy Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai...akkor volt 2 rövidebb sorozat, a Human Target és Birds of Prey.....ls amit még fentebb nem írtam, de elvileg jön még a Gotham sorozat, Constantine és az iZombie...

A Dc inkább sorozatokra "feküdt rá"

[link]

2014. aug. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nekem, Superman stílusa nem jön be, úgyhogy nem nagyon nézem a hozzá kapcsolódó sorozatokat.

Ez a Gotham sorozat felkeltette az érdeklődésemet.

Még Jokerről és az új Macskanőről tudnék elképzelni egy épkézláb filmet, meg persze batmanról mert nincsenek elcsépelt poénok, komolytalankodások, nekik nem kapnak elő mindenféle szuperképességet ha a helyzet úgy hozza, ezen kívül mindegyiknek egyedi a stílusa (marvel hősök mindig nagyzolnak, vagánykodnak).

Köszönöm a hasznos információkat.

2014. aug. 15. 01:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!