Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kb 3 hete kezdtem el nézni a...

GetLogic kérdése:

Kb 3 hete kezdtem el nézni a Naruto Shippuuden-t, és azzal kapcsolatban: Naruto egyáltalán smárol/csókolózik valakivel is a sorozatba? Mert eddig nem de nagyon közelt volt 210. résznél járok. :D

Figyelt kérdés
Naruto, Shippuuden, Kiss, Hinata, Sakura,

#Naruto #Naruto Shippuden #Sakura #Hinata #Naruto SHippuden Kiss
2014. aug. 13. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem erről szól a történet, így nem.
2014. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A sima Naruto elején megcsókolja Sasukeet :D
2014. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak mert Sakura szerelmes Narutobe meg Sasukéba csak a végén Narutót választja és ebből gondoltam :D
2014. aug. 14. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes Narutoba csak Sasukébe . És nem is választott. Eddig még nem jelent meg szerelmi jelenet de lehet h nem is fog. Én a manga 689. részénél járok.
2014. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, hogy igen. Később a sorozatban elfelejtődik(talán csak azért, hogy működjön a poén) amikor felmerül Narutoéknál a csókolózás témája, de csókolózott már nővel. Igaz, hogy nem szerelemből, de akkor is. Pontosan nem tudom, hogy melyik részeknél volt ez, de aki látta annak simán beugrik. Spoilerezni nem szeretnék.
2014. aug. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sakura egyáltalán nem szerelmes Narutoba, nem tudom, hogy ezt honnan vetted.
2014. aug. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dalma1997 válasza:

Lehet azzal kevered, hogy az egyik részben Sakura azt hazudja Narutonak hogy szereti, azért hogy Naruto ezért lemondjon a neki tett fogadalmáról. De ez nem így van

most 372.résznél tart a Shippuuden, de eddig még nem volt egyetlen csók sem, leszámítva az egyik fillert ahol még kicsik és szintén Sasukéval sikerül véletlen a csók.

2014. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!