Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnék valami szórakoztató,...

Mosolygóska kérdése:

Szeretnék valami szórakoztató, könnyű és vicces könyvet olvasni. Valaki tud ajánlani valamit, ami szerinte jó? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mostanában nagyjából csak Vörös Pöttyös könyveket olvastam, de (bármennyire is szeretem őket) kicsit beteltem a természetfelettivel. Tudom, furcsa, hogy egy filmből indulok ki, de olyasmit szeretnék olvasni mint a Coming Out. Nem a témára gondolok feltétlenül, hanem a könnyedségre, a fordulatokra és a viccekre. Köszönöm az ajánlásokat! :)

2014. máj. 15. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rejtő Jenő könyveivel találkoztál már? Ha nem, ajánlom. Az én kedvencem tőle a Fehér folt. Megfelel az összes kritériumodnak. Ne riasszon vissza, hogy már a szüleid- korabeliek is nagyon szerették, sőt, kortalanul jó könyvek. :-)
2014. máj. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A Rejtő könyvek tényleg jók, azokon kívül én még ajánlom a Szeretni bolondulásig című Jessica Park könyvet.
2014. máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem is gondoltam volna Rejtő könyvekre. Hallottam ,hogy nagyon jó, apa szereti. Jessica Park könyvet sem vettem a kezembe sohasem eddig, de most változtatok mindkettőn :)
2014. máj. 16. 18:59
 4/4 Márciuska ***** válasza:

Rejtő zseniális!!! Mindenképp ajánlom!!!

Nem közelíti meg, de szintén jókat ír P. G. Wodehouse, érdemes kipróbálni. Plusz szerintem olvass Erich Kastnert. És ne gondold, hogy csak gyereksztorikat ír, mint a Két Lotti, bár én a Két Lottit is imádom, felnőtt fejjel. De zseniális pl. Az eltűnt miniatűr, a Három ember a hóban, vagy a Repülő osztály. Próbáld ki!

Ha esetleg újra kedved lesz természetfelettire, akkor ajánlom Jonathan Stroudtól a Bartimeus sorozatot, én sírósra röhögtem magam rajta.

2014. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!