Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Teen Wolf 4. évada miről szól?

Teen Wolf 4. évada miről szól?

Figyelt kérdés
Végignéztem eddig, és teljesen kusza az egész. Sokszor nem tudom, hogy a szereplők mit keresnek itt vagy ott, mi után kutatnak, miért keresték fel ezt vagy azt az embert, ki ez vagy az a szereplő, pedig általában figyelek 100%-osan, mégis kicsit összekavarodtak a részek... Valaki nyomokban le tudná írni miről is szól a 4. évad? (új szereplők, főbb szál stb...)

2014. aug. 14. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Kiderul hogy kate megsem halott.dereknek elveszi az emlekeit.van egy jotevo aki ir egy feketelistat es akik azon szerepelnek(a termeszetfelettiek) azokat kulonbozo osszegekert kell megolni.es keresik a jotevot.nagyjabol ennyi:)
2014. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ment a zöld, ha esetleg még tudod kik azok az öreg kínaiak, meg a néger csaj, vagyis több néger csaj is van, azokat is keverem :D
2014. aug. 14. 23:44
 3/7 anonim ***** válasza:

az öreg kínai nő kira anyja egy kitsune

a másik öreg kínai nő satomi egy vérfarkasfalka alfája

2014. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a sebhelyes sötétbőrű nő az egy bérgyilkos akit még a sori elején Peter bérelt és később Derek megmentette az életét és később szerelmesek lesznek stb. :) a másik csaj meg a benefactornak dolgozott és gyilkolászta az embereket. amúgy a fő szál az , hogy lebuktassák , hogy ki a beni. ez a sorozat 10. részére kiderül.Ja és azt is megtudja Lydia , hogy a nagymamája él és hagyott neki egy kódot.Innen tovább már nem láttam
2014. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

SPOILER!!!!!!!!!

Allison már nincs benne a sorozatban (se isaac,danny vagy az ikrek),viszont néha-néha szóba kerül,de nem gyakran..Scottnak Kira lesz a barátnője:) nekik nagyon szép részeik lesznek a 4.évadban,különösen a 4x11-ben*-* aaa...Malia és Stiles (Stalia) páros továbbra is együtt (szerencsére:D),nekik is sok szerelmes/vicces részük lesz,viszont 2-3 epizódon keresztül nem lesznek együtt,akkor stiles nagyon szenved meg minden... Az elég szomorú:( egy feketelistáról szól kb az egész évad,amin az összes beacon hills-i természetfeletti lény rajta van,és bérgyilkosokkal egy csomót meg is ölnek és arról,hogy megtalálják a Benefacort (hogy ki az a 4x09-ben derül ki,de ilyen *WHAT THE FUUUUCKKKK????!?!??!" jelenet játszódott le mindenkiben kb akkor:DDD kiderül,hogy kate argent mégsem halt meg,ő lesz a sorozat vérjaguárja:D ja és neki vannak berzerkerei,amik mellesleg nagyon durváák:D kate dereket a 4. évad elején visszaviszi abba az idbe,amikor még szerelmesek voltak,ezért derek ismét kb 17 lesz:D később neki is lesz barátnője:) azzal a zsoldos,sötétbőrű lány(breaden)fog összejönni,de nagyon édesek együtt:) azt senki nem tudja még,hogy jordan szexisten parrish:D (stiles apukájával dolgozik)mégis micsoda,de egyszer felgyújtják és túléli (találgatások szerint főnix..bár olyan tippek is vannak,hogy grillcsirke,mozilla firefox stbXDDD. liam dunbar lesz egy új (fő)szereplő,ő átlagos emberként jön be a sorozatba,de később ő lesz scott bétája:) lydiáról még mindig nem tudunk túl sok mindent..neki alakulgat szerelmi szála parrish-hal (kb semmi nagy durva stydia jelenet nem volt a 4.évadban #sorrynotsorry )..sok vicces rész van benne,stilesnak megmaradt a humora,viszont malia mellett egy kicsit férfiasabb lett,amitől még cukibb:) igazából szerintem egész jó évad,bár (sajnos) nem egy 3A ill. 3B szintű,de azért tényleg élvezhető:)

2014. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok!!

annyit kifelejtettem,hogy az egész évadon keresztül dereknek folyamatosan megy el az ereje,a 4x11-re már nincsenek karmai,fogai se semmi..már nem is farkas:( a 4x12-ben meg nagyon durva dolog fog történni :3 hihihi. ja és úgy nézd majd a finálét,hogy az 1. évad óta egyik sem volt olyan jó,mint ez ;)

2014. szept. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

SPOILER VESZÉLY!!!

Az évad 80%-a arra épül,hogy ki a Benefactor (jótevő-neki van egy listája a Beacon Hills-ben élő természetfeletti lényekről,és mindet meg akarja öletni bérgyilkosossal) Kiderül,hogy Kate Argent nem halt meg, vérjaguárként lesz benne a sorozatban a berzerkereivel,Dereket az évad elején visszaviszi a gyerekkorába,onnantól kezdve Dereknek nincs farkasereje. Legalábbis fokozatosan emberré válik. Jordan Parrishról senki (még ő maga se) nem tudja,hogy micsoda,de valami biztos. Szerintem főnix madár vagy ilyesmi... Új szereplőnek Liam jön a sorozatba,azt hiszem ő a 4x02-től van benne,eleinte átlagos fiúként,utána viszont Scott megharapja őt,így ő is farkassá válik,bár még nem kezeli túl könnyen ezt a dolgot... Sok-sok Stiles-Malia jelenet volt,amiket imádtam,mivel Damon-Elena után ők a kedvenceim:) Scott-Kira párosból is kaptunk részeket,ahogy Derek-Breadenből is. Lydiának még nincs párja,viszont szerelmi szálak kezdenek kialakulni közte és Parrish között. A részek,amiket figyelmedbe ajánlok az a 4x03,4x04 (ezekben vannak a legviccesebb jelenetek),4x08 (Stiles álma Maliáról-ha sírni akarsz,nézd meg az első 5 percet),4x09 (óriási áll leesés,az utolsó 1 percben minden kiderül), 4x10 (Stiles és Malia kibékülése a kórházban,gyönyörű jelenet), 4x12 (finálé-nagyon pörgős,végigizgulós volt,icipici romantikus jelenettel,garantált a sírás Derek miatt,de aztán ismét egy áll leesős rész) ... Negatívum az,hogy Scott nem igazán viselkedik úgy,mint egy alfa. Inkább mint egy kiskutya. Derekkel nem túl sokat foglalkoztak,viszont vele fenomenális dolgok történnek,a Stydia shipperek ismét lehetnek csalódottak,mivel talán csak 2-3 Stiles-Lydia rész volt benne,azokba sem volt semmi,szóval majd jövőre:D Haha.

2014. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!