Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pár kérdés a Narutoval kapcsol...

Pár kérdés a Narutoval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem a shippuuden történetét illetően. Jelezném, hogy SPOILER lehet benne, tehát csak saját felelősségre olvassátok tovább.


Az egyik az lenne, hogy Chouji miért lett sovány? Ha jól emlékszem, akkor történt amikor a feltámasztott Asumával harcoltak, de már nem emlékszem pontosan, hogy miért fogyott le ilyen drasztikusan. Talán a chakrából formált szárnyak miatt?


A másik, hogy amikor Kakashi átszúrja Rin mellkasát a chidorival azt pontosan miért is teszi? Miért ő öli meg Rint? Valami elmeáthelyező jutsut használhatott az ellenség, amilyet a Yamanaka klán használ?


Erről pedig már csak a véleményetek érdekelne: Észrevettem egy csomó jelet a Narutoban, ami eléggé Sátáni és Illuminati jellegű. A 666 és a 6-os szám gyakori jelenléte, a holdról való irányítás, mindent látó szemek, ördögszarvacskák, szemek piramisok tetején, démonok. Rikudou sennint is úgy ábrázolták sokszor, mintha ő lenne maga az ördög. Miért rajzoltak neki szarvakat? Miért van hatos a ruháján? Na és hatosok körülötte? Nem ismerem a japán kultúrát, az is lehet, hogy ott ezek mást jelentenek, de azért elég különleges, hogy a sorozat története ezen dolgok körül forog. Mielőtt bárki leírná, hogy összeesküvés elméletet gyártok leszögezném, hogy szeretem a Narutot, csak belegondoltam, hogy azért véletlenül mégsem rajzol le az anime alkotója ilyen dolgokat és nem alapozza erre a történetet. Mit gondoltok erről?



2014. aug. 16. 09:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Így visszaolvasva kicsit még naívnak is tűnik, amit leírtam. A 6-os szám és a szarvak együttes jelenléte egyértelműen az ördögre utalnak, tehát nem értem, hogy miért van helye ennek a sorozatban. Remélem más is észrevette már esetleg tudja a választ. Arra is gondoltam, hogy az író egyfajta görbe tükörként helyezte el ezeket a sorozatban illetve szándékosan épített ilyen történetet.
2014. aug. 16. 09:39
 2/9 A kérdező kommentje:
A sharingan is egymagában elég erős jelként szolgál. Benne a három hatossal, azaz: 666. Emellett mindent lát.. De még sorolhatnám nem tudom hány kommentben ezeket :D Inkább megvárom mit mond, aki idetéved a kérdéshez.
2014. aug. 16. 09:43
 3/9 anonim ***** válasza:

igen a chakra szarnyak miatt fogyott le.


azert olte meg rint-mert bele volt pecsetelve a 3farku, es rint akartak felhasznalni a kodrejtekiek egy konoha elleni tamadashoz. a falu vedelmeben nem volt valasztasa (es egyebkent nem szandekosan olte meg, hanem rin "szaladt bele" a chidoriba


azok nem hatosok. sem a kopenyeken, sem a nyaklancokon, sem a sharinganban.


a szarvak, haat, ja, ebben azert van valami fura, de mondjukpiramisokra nem emlekszem a narutobol...

2014. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A két kérdésemre már megtaláltam a választ a sorozatban is. Chouji elfogyasztotta a chakráját, mint kiderült a későbbi részekből. Rin pedig a falu érdekében lett öngyilkos.


Az mondjuk érdekelen, hogy, ha azok nem hatosok, akkor mik? És miért pont hármasával szerepelnek, ami 666, azaz az ördög száma?


Egyébként most nagyon várom a 373. részt, pont most nyújtja az eddigi legjobbját a sorozat, még sosem élveztem ennyire. Ez az utoló pár rész nagyon jó lett és még mlyen jó lesz a folytatás, most, hogy a dolgok ilyen irányt vettek. Nem is értem annak hol az esze, aki szerint a shippuuden egy szar lett. Pont most a legizgalmasabb.

2014. aug. 18. 16:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig sztem épp most a legszarabb, és ennél már csak rosszabb lesz, elhiheted.
2014. aug. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Rint elvitték a faluból a valakik hogy jinjuriki (ezt nem tudom hogy kell irni) legyen, kakashi utána megy megmenti és míg azokkal harcol akik elvitték vagy akik ebben benne voltak rin eléáll tehát tulajdonképpen öngyilkos lett... Rin halála úgy mint obitot kakashit is megviselte
2014. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Az mondjuk érdekelen, hogy, ha azok nem hatosok, akkor mik? És miért pont hármasával szerepelnek, ami 666, azaz az ördög száma? " - ha nem hatosok akkor logikusan következik h nem az ördög száma.

nem is 3asával szerepelnek, ( a sennin palástján 9 van, a nyakláncon meg hat.

egyébként is kilencesre hasonlít.

2014. okt. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Am..milyen 6-osok? Valaki legyen szives elmagyarázni :)
2014. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a kérdező ezekre gondolt...


[link]

[link]

[link]

2014. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!