Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy jönnek a Marvel filmek...

Hogy jönnek a Marvel filmek időrendi sorrendben?

Figyelt kérdés
nem a megjelenésre gondolok....

2014. aug. 16. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Nincs egy igazán átfogó időrendi sorrendjük, amely minden filmre kiterjed, csupán számítgatni és találgatni lehet. Ez azért van, mert pl. külön világ a Bosszúállók világa, külön világ az X-Men világa, és így tovább.


De azért, hogy adjak valamilyen szintű konkrét választ a kérdésre:

A Bosszúállók világában játszódó filmek sorrendje:

Amerika Kapitány: Az első bosszúálló

Vasember

Vasember 2

A hihetetlen Hulk

Thor

A Bosszúállók

Vasember 3

Thor: Sötét világ

Amerika Kapitány: A tél katonája

A Galaxis őrzői


Az X-Men világában játszódó filmek sorrendje:

X-Men: Az elsők

X-Men kezdetek: Farkas

X-Men - A kívülállók

X-Men 2.

X-Men: Az ellenállás vége

X-Men: Az eljövendő múlt napjai

2014. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok bele pofázni, de a Hihetetlen Hulk történetileg előbb jelent meg a Vasember 2-nél. Tehát annak a helye a Vasember és a Vasember 2 között lenne a helye.
2014. aug. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És az X-men-eknél kihagytad a 2013-as Farkas filmet, annak a helye az X-men 3 - Az ellenállás vége és az X-men - Az eljövendő múlt napjai között van.
2014. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Első vagyok.

Igaz-igaz, kihagytam egyet és elírtam egyet (a 15+ filmből), de nem tudom mi ez a nagy lepontozás...

2014. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

"mert pl. külön világ a Bosszúállók világa, külön világ az X-Men világa, és így tovább." Hülyeség, a Marvel univerzum egységes és Rozsomák az X-menből az egyik Bosszúálló alapító tag. Előbb volt tagja a bosszúállóknak, mint Thor vagy a vasember... Ha utána sem nézel a dolgoknak akkor miért lepődsz meg rajta ha a pontatlan információdat lepontozzák ?


[link]

2014. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Most a filmekről van szó...Valóban egységes az egész marvel univerzum, de ezt a filmekkel nem akarják összemosni. Vagyis az első válaszoló korrekt választ adott.
2014. aug. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tibcsi28 válasza:

Egyébként nem két világ az x-men és a bosszúállók!!!!

Ha figyelmesen nézi a filmeket az ember és nem árt ha képregényben is otthon van akkor tudja hogy higanyszál és a skarlát boszi az xmenből mentek át a bosszúállókhoz az útról korából pl.a sorrend ebből kiindulási szerintem a filmben kapcsolatban úgy indul hogy..

A szövetség

Farkas a kezdetek

És az első bosszúállók

2022. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!