Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » STALIA (Stiles+Malia) vagy...

STALIA (Stiles+Malia) vagy STYDIA (Lydia+Stiles)? Érveket is írjatok!

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 14:31
 1/7 A kérdező kommentje:
nekem Stalia sokkal jobban tetszik,mint a Stydia. csak nézzétek végig ezt a videót : https://www.youtube.com/watch?v=wXzQPDlRQco ... logikusan végiggondolva az egész sorozatban talán Malia van a legnehezebb helzyetben,mivel rengeteg ideig prérifarkasként élt egy odúban,majd hirtelen visszaváltozott "emberré" és minden nap szembesülnie kellett azzal az emlékkel,hogy megölte a családját farkasként,berakták egy elmegyógyintézetbe,onnan rögtön suliba kellett mennie,tanulnia,közben közölték vele,hogy mint majdnem az összes szereplő,ő is rajta van a feketelistán,4 milliót ér az élete,tehát retteghet attól,hogy a Benefactor megöli,ráadásul eltitkolták előle,hogy Peter -azaz a a gyilkológép Démonfarkas V nyakú pólóban- a vérszerinti apja,az édesanyját pedig nem is ismeri. ezek után nemhinném,hogy azt kéne elvárnunk tőle,hogy kis tündérként viselkedjen. VISZONT mindezek ellenére látszik,hogy szereti stiles-ot,és stiles is őt. nem a legcukibb dolog,hogy stiles adta neki az első csókját? igaz,hogy a 4x07ben otthagyta,de megharagudott rá,és igazság szerint,szerintem volt rá oka most az egyszer. viszont a 4x08-ban pl. már beszökött a szobájába és ott próbált segíteni neki. Lydia meg?! ő stiles első szerelme,ezért érthető,hogy mindig kötődni fog hozzá stiles valamilyen formában,de ők SOHA nem voltak együtt. a 3x11 megcsókolta őt Lydia,mivel PÁNIKROHAMOT KAPOTT!!! ezen kívül sokszor volt vele bunkó. szeretem Lydiát. szeretem,amikor együtt vannak egy jelentben stilesszal,DE a malia-stiles sokkal jobb együtt. végre egy lány boldoggá teszi stiles-ot. ha valaki tényleg a rajongója,akkor neki csak az a fontos,hogy ő boldog legyen. ha ezt malia adja meg,akkor miről is beszélünk? na jó,befejeztem,szóval STALIA :D
2014. aug. 18. 15:55
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Én nem szeretem Malia-t, a szénésznő is roppant antipatikus, ebből kifolyólag, bár Stiles az egyik kedvencem, nem szeretem Stalia-t sem. Egyébként soha sem voltam az a nagy Stydia shipper, viszont sokkal szívesebben látnám Stiles-t azzal a lánnyal, akibe olyan régóta szerelmes volt. És Lydia is kezdte viszonozni az érzelmeit, de ez van. Meg az ő jeleneteiket olyan dinamikusnak érzem, van köztük kémia és a köztük kialakult kapcsolat annyira mély, amelyet Jeff Davisék 3 évig építettek az első részektől fogva és kicsit hirtelennek érzem, hogy így bedobták Stalia-t egyik részről a másikra. Gondolok itt az Eichen-házra.

Egyébként a sorozatban Dereket, Isaac-et és Lydiát sajnálom a legjobban. Szerintem ők azok, akik a legtöbb dolgon mentek keresztül (talán még Stiles) a történet során és akiknek igazán szurkolni tudok, hogy végre renbe jöjjenek és boldogak lehessenek :)

2014. aug. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Csak Betti válasza:
Malia+Stiles párosnak drukkolok,mivel Lydia észre sem vette nagyon sok ideig Stilest.
2014. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Stydia szerintem, mert jobb látni együtt őket és hogy most mi volt az 1-2. évadban az már nem lényeges szerintem mert mindegyik szereplő változott. Pl lydia ő a butátt az elérhetetlent és a menősége mellett volt mert azt hitte hogy ha önmagát adja nem fogják szeretni. De stilest tudta hogy valójábban milyen ezért a 3. Évadban közelebb kerültek egymáshoz. Szerintem a stydia rajongóknak az a baja hogy egyszer csak bum ott termet stalia akkira senki sem számitott főleg azok után hogy végre reményt láttak stydiára. És szerintem a stydiának egy története van amit én jobban szeretek minthogyha csak úgy össze jönnek az emberek.
2016. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

Kösz-pusz.. A kérdezővel értek együtt..

Stalia a világ legjobb OTP-je..


Meg mivel Malia a kedvenc szereplőm, ezért nekem az a fontos, hogy Ő boldog legyen. És ő az Stilesszal. És én Stalia shipper vagyok. És az is maradok<333


De a végén úgyis Stydia lesz....-.-

2017. jan. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekem Stydia, mert ugye Lydia Stiles első szerelme, és úgy gondolom, hogy mikor Stiles Maliaval járt, a szíve mélyén egy picit még akkor is szerette Lydiát.Meg persze, azt is megértem, hogy sokan inkább a Staliát szeretitek, de szerintem Lydia és Stiles mindig is valahogy kötődtek egymáshoz.
2019. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Stydia, nekem nem volt bajom a Staliaval de Lydia az elejen igaz eszre sem vette de az 1.-2. evadban volt szerintem feledheto.
2021. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!