Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani olyan sorozatok...

Tudtok mondani olyan sorozatokat amik tetszenének nekem?

Figyelt kérdés

Nyár van, semmi tennivalóm nincs. Szinte az összes osztálytársam külföldön vagy Balatonon van. Eddig bírtam, de megint találtam egy sorozatot amit néznem kell :D Tudom, hogy milyen vagyok, nem szabadna sorozatokat néznem, mert teljesen rájuk kattanok és elolvasok minden velük kapcsolatos dolgot. Kb. másfél órája fejeztem be az Agents of S.H.I.E.L.D.-et és máris enyhe depresszióm van :D Nem tudok mit kezdeni magammal, a sorozatok teljesen olyanok mint a drogok, legalábbis számomra. Ha megnézek egyet, akkor dönthetek, hogy vagy találok egy másikat, vagy egy hétig zokogok egy sarokba (talán enyhén túldramatizálom, de akkor is). Milyen sorozatokat ajánlanátok nekem? Glee, Kertvárosba száműzve, Grace klinika, Szex és New York, Orange is the new black és az Odaát az amit befejeztem eddig. Youtube csatornákat is mondhattok, jelenleg 36-ra vagyok feliratkozva. Nem fogom leírni őket, csatolnám inkább képbe :D

[link]

Akár Youtube csatornát mondtok, akár sorozatot, mind a kettőt nagyon megköszönném :)



2014. aug. 18. 17:53
1 2
 1/18 anonim válasza:
A bosszú álarca. Régen néztem fantasztikus sorozat!
2014. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azt kihagynám :D Elnézést, de a szappanoperák nagyon nem érdekelnek.
2014. aug. 18. 19:41
 3/18 anonim ***** válasza:
Gameplayherby csatorna, vicces szokott lenni.
2014. aug. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Buffy, a vámpírok réme, Angel, Rosweell, X-akták, Millenium, Twin Peaks
2014. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

- Game of Thrones

- Breaking Bad

- Vikings

- Under the Dome

- Revenge

- The Walking Dead

- Vampire Diaries

- Originals

- Weeds

- Bates Motel

- Revolution


Ezek mind jó sorozatok, személy szerint követem mindegyiket amelyiknek nincs vége.

2014. aug. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Neszi Petra ***** válasza:

Hart of Dixie nagyon jó és vicces :D

Vámpírnaplók imádom<3

Glee

Teen Wolf

Pretty Little Liars

Orphan Black

Witches of East End

Young and Hungry

The Lying Game

2014. aug. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 O Dragon válasza:

Nem sorozat , de ha már Marvelnél Tartunk (a s.i.e.l.d ügynökei) akkor kezd el ezeket a filmeket sorrenben ahogy leirom megnézni:


Amerika kapitány 1.

Hulk 1.

Vasember 1.

Vasember 2.

Thor 1.

A Bosszuállok

Vasember 3.

Thor 2.

Amerika kapitány 2.


Hogy miért igy?

Mer csak igy érteni. ezek a Marvel filmek össze kapcsolodnak .


am A Sield ügynökeit én is nézem c:XDD Ward olyan cuki *.*

2014. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tudom! Úristen, amikor levetették vele a pólóját akkor levert a víz :D Amúgy minden Marvel filmet láttam, imádom a Marvelt :D Tudom nagyjából az időrendi sorrendet, mert mindig utánaolvasok mindennek :D
2014. aug. 20. 12:40
 9/18 O Dragon válasza:
*.* én is *O* [link] nyilván olvastad ezt is *.* ha nem olvasd el *O* meg válaszolodott aza kérdésem hogy a bosszuállok közepében honnan volt Tonynak kajája xD
2014. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Olvastam még régebben :D
2014. aug. 20. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!