Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy régi sorozatot keresek!?

Blöbb kérdése:

Egy régi sorozatot keresek!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy elég régi sorozatot keresek, nem is emlékszem belőle sok mindenre, csak annyira, hogy a nyolcvanas évek vége-, kilencvenes évek eleje felé játszották.

Egy kínai kisfiúról szólt (talán árva volt), akit egy amerikai(? mindenesetre fehér) rendőr nevelt. A kisfiú harcművészetet tanult, nagyon jól verekedett, és a rendőr minden ügyében segített valahogy; mindig ő rúgta le a végén a főgonoszokat.


Sajnos semmi másra nem emlékszem, de remélem, valaki még emlékszik rá talán!


Köszönöm előre is a segítséget!



2014. aug. 21. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Esetleg : Az utolsó elektromos lovag ?


Mintha a Walt Disney délután keretében adták volna vasárnaponként.


Részlet:

http://www.youtube.com/watch?v=0P1fhK9wcfo

2014. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Uramatyám, tényleg ez az! Nagyon köszönöm! <3 *-*

2014. szept. 7. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Fúú, örülök, és szívesen! :D

Teljesen elfelejtkeztem már erről a sorozatról - pedig anno néztem-, de amikor elolvastam a kérdésedet, beugrott az a név, hogy "Ernie" /döbbenetes a tudattalan, mert a történetnek morzsája sem rémlett/. Arra kerestem rá, így találtam meg ezt a sorozatot. :))

2014. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!