Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az alkonyat cimű sorozat/filmb...

Az alkonyat cimű sorozat/filmben Bella és Edward miért nem feküdhettek le egymással?

Figyelt kérdés
És a másik kérdés az az, hogy mi az hogy a Jacobnak 'bevésődött' a Belláék lánya? Bocsánat, csak nem rég kezdtem el ls nem nagyon értem:D
2014. aug. 22. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nemrég kezdted akkor ne itt kérdezősködj , hanem majd megtudod
2014. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
De lefeküdhetnek egymással, mert az egyik részbe meg is teszik. :D
2014. aug. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Mert egy idióta mormon nő írta az egészet.
2014. aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már végeztem az egésszel (az első kérdezőnek.) És tudom, hogy már megtették de az Edward nem akarta, meg a Jacob is kiakadt amikor rájött hogy a Bella leakar vele feküdni. És ez miért van?
2014. aug. 22. 13:18
 5/10 anonim válasza:
Azért mert Edward ugye vámpír és ő erősebben "csinál dolgokat" ( már ha érted ) .....és azért féltették Bellát, hogy Edward nehogy megölje közben.
2014. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem:'D De mondjuk ha a Jacobbal feküdt volna le akkor is fent állt volna ez a veszély vagy csak a vámpíroknál?xddddddd
2014. aug. 22. 13:57
 7/10 anonim válasza:
szerintem csak vámpíroknál :D
2014. aug. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazából csk akkor ölné meg talán Bellát Jacob ,ha felidegesítené nagyon Bella ,de így is csekély lenne rár az esély ,mivel Jacob nem vérrel táplálkozik!!
2014. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha mozogsz a szíved több vért "termel" ,gyorsabban folyik a véred. Edward vámpír és enélkül is szomjazott a Bella vérére, de így még jobban fog.

Jacob azért nem örült neki, mert ő is szerelmes/szerelmes volt Bellába. Féltékeny volt de azért féltette is.

Ha a Bella a Jacobbal feküdt volna le, max attól kellett volna félni, hogy a Jake össze ne törje. Úgy értem ő is elég erőd! ;)

2014. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9/9 vagyok. Belláék lánya, Reneesmee vagy ahogy Jake hívja, Nessie Jacob másik fele, igaz szerelme. Jake mindenben támogatja, tökéletes játszótárs, barát és védelmező. Később ösztönösen szerepet vált majd, egymásba szeretnek...stb. :D Remélem érthető :D
2014. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!