Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars fanok! Darth Maul...

Star Wars fanok! Darth Maul sorsa érdekelne. clone warsban ugye nem hal meg de még a képregényben sem amiben leakarták zárni a történetét. tehát ki mit tud róla elképzelhető h az új sorozatban kap helyet vagy talán a 7. részben?

Figyelt kérdés
2014. aug. 24. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Érdekes egy ember(bocs zabrak:))ez a Maul. Még nem tudni hogy Sidious bának mi a terve vele. Mivel a tcw 6.évadában sem esett róla szó ez egy elvarratlan szál. Talán az a célja hogy Dookut vagy Vadert harcoltassa vele és ugyebár Maul ismét alul fog maradni. Még nem hallottam róla hogy az új trilógiában szerepet kapna de én szívesen megnézném ott.
2014. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Bolygó Hollandi ***** válasza:
Maul egy felesleges szereplő, azóta, hogy "feltámadt". Amit ő csinált, azt Opress is megtehette volna helyette, semmiben nem változott volna a helyzet. Remélem hamarosan lezárják a szereplő sorsát és azt is, hogy Kenobi öli meg, másodjára is.
2014. szept. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A 7. részben semmiképp se fog szerepelni, gondolkodjunk már, addigra már bőven 100 éves lenne.

A TCW-ben Sidious megöli a testvérét/tanítványát, aztán magával viszi. A sztori a képregényben folytatódik, ha nem akarod lelőni magadnak a sztorit, akkor ne olvasd tovább.


-


Sidious elviszi egy egy titkos támaszpontra, ahol lepasszolja Dooku grófnak, hogy szedje ki belőle azokat az információkat, amiket alvilági vezérként szerzett, illetve, ugyan ez nincs leírva, de rohadtul érdekli, hogy honnan szerezhetett akkora hatalmat, amivel túlélhette a kettévágását. Pár Death Watch tag, akik hűek maradtak Maul-hoz azonban rátalál és kiszabadítják őt, ám útközben Grievous tábornokba futnak, akivel Maul párbajozni kezd, ami egy döntetlennel ér véget, mert sietős az ex-Sith nagyúr dolga. Útközben Maul kapcsolatba lép Talzin anyával, aki elárulja neki, hogy egykor Sidious szövetségese volt, ám a Sith elárulta őt. Eközben a Jedik is a nyomukba erednek, Obi-Wan vezetésével, bár egy lépéssel mindig mögöttük járnak. Maul összeszedi az erőit egy lakatlan bolygón, ami kívül esik a Köztársaság határain, ám Dooku és Grievous csapatai rajtuk ütnek. A bűnbanda és a droidok egymás ölik, míg Maul és Dooku egymással harcolnak, ekkor Maul hirtelen erősítést kap, ami eldönti a csata kimenetelét. Úgy dönt, hogy nem öli meg az ellenfél két parancsnokát, hanem inkább megtartja őket csalinak, sőt Dooku-t átállítja a saját oldalára, mondván, hogy őt is elárulta a mestere és hamarosan a gróf is így végzi, Sidious máris kinézett magának egy új tanítványt, úgyhogy közösen le kéne törni az öreg szarvát. Azonban Talzin anya máshogy gondolta a dolgot. Sidious az ő bosszújának az alanya, akivel olyan jóba volt anno, hogy a szövetségük zálogaként a saját gyerekét adta neki oda, hogy majd miután ő kiképezte, visszaadja neki és közösen számolnak le a Jedi Renddel. Ez a gyerek történetesen maga Darth Maul volt. Mivel még mindig egy test nélküli szellem, így szüksége van egy hatalmas lényre, hogy az ő erejét elszívva visszatérhessen. Alanyként Darth Tyranust jelöli meg, akit Maul le is passzol neki, ezzel véghez víve Dooku és Sidious titkos tervét. Dooku kiszabadul a mágia alól, a meglepődött Talzin anyát pedig Grievous végleg megöli, hisz a szertartást nem fejezhette be, ezáltal csak egy fél testet kapott, ami képtelen visszatérni a halálból, ellenben a régi testével. Sidious terve végig Talzin előcsalogatása volt és sikerrel is járt. Maul csapatait lemészárolják, aki tanulva régi hibáiból, ahelyett, hogy őrjöngve nekiesne a támadóinak, inkább kereket old és eltűnik megint egy hosszú időre.

2014. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A Sithek bosszúja (19 YE)

A Jedi visszatér (4 YU)

tehát a két rész közt 23 év van.. ha Maul mondjuk 30 éves az csak 52 ..

a 100at semmikép nem érné el ..Simán szerepelhetne a 7. részben (biztos h nem fog) mert ahogy te is írtad meg már én is elolvastam a Dathomir gyermekét a csihipuhi végén elmenekül valahova

2014. okt. 27. 19:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem eloszor zavart mikor olvastam,hogy maul feltamadt mert gagyisagnak tartottam de utana orultem mivel rajottem,hogy maul az egyik kedvenc sithem remelem a 7evadban (clone wars)-ban meg nem fog megpecsetelodni a sorsa minnel tobbet latom annal jobb,persze ez izles kerdese.A 7-dik reszben pedig szinte kizart,hogy benne legyen ha benne lenne mint egy eros sith aki addig kepezte magat elrejtozve,hogy kepesvolt ilyen sokaig elelni es jo harcos maradjon mint tyranus es a zabrakok amugy is egy 50 evvel tovabb elnek mint az emberek szoval ha benne lenne a 7-dik reszbe (vagy az uj trilogia egyik reszeben) akkor vagy jo lenne a film vagy nagyon elkurjak de kozepes biztos nem lenne
2014. okt. 28. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A TCW nem fog folytatódni, helyette a Rebels megy most, a VII. rész meg egy teljesen új történet lesz, új szereplőkkel, a régiek csak pár percig fognak cameo jelenetek erejéig szerepelni, közülük is a fontosabbak, mint Luke meg Han.
2014. okt. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én tökre örülnèk ha a Rebelsben szerepelne :)
2014. okt. 28. 12:57
 8/13 Süle Dominik ***** válasza:

Darth Naul YE 54-ben született

YE 32-ben csapta le Obi Wan a teste felét (Darth Maul akkor volt 22 éves)

YE 20 környékén tér vissza bosszút állni(akkor volt olyan 35 év körüli)

YE 17-ben volt a feltételezett halála(37 éves volt)bár sokan állitják nem halt meg

37+17+4=58

58+30=88

87-88 éves lenne a 7.részben

2015. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Süle Dominik ***** válasza:
Ha felbukkan egyátalán
2015. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Süle Dominik ***** válasza:
De nem biztos hogy jót irtam ha igy lenne javitsátok ki nyugotan
2015. szept. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!