Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » PLL nézők! Szerintetek is...

PLL nézők! Szerintetek is elképzelhető ez a teória?

Figyelt kérdés

SPOILER!!!


Arra gondolok, hogy Alison A. Eleve úgy kezdődött a sorozat, hogy "I'm still here, bitches. -A" E volt az első SMS. És most is Alinek egyre több titka van a lányok előtt.



2014. aug. 18. 09:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ez
2014. aug. 18. 09:20
 2/16 anonim válasza:
Szerintem nem ő az bár nincs kizárva ez sem.
2014. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Biztos hogy nem Alison már csak azért sem mert már nem is tudom melyik részben de utalt A arra hogy férfi tehát A férfi lesz és valószinű hogy Ezra lesz! :)
2014. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tetszik a teória én komolyan mondom ez lenne a legelfogadhatóbb magyarázat...mert egyrészt jó nagy dráma lenne belőle, meg amúgy van is benne logika...persze azt leszámítva, hogy az egyik Halloween részben Ali is kapott A-től sms-t, ami a legelső fenyegető sms volt. De komolyan, ha az a rész nem lett volna, én a mai napig Alire gyanakodnék, aki csak játszik a csajokkal. Egyébként A tuti nem csak egy ember. Nagyon valószínű A pasi, de hogy Alison nem tiszta az is tuti.
2014. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%

Nekem az egyetlen elfogadható végkifejlet az lenne,hogy Alison A és azért mert skizofrén, és erre már volt utalás,hogy szeret mások bőrébe bújni.


Ha nem így vagy nem Alison lesz A, az nekem egy nagyon gagyi vége lenne a sorozatnak :/ :(

2014. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én is attól tartok a leginkább, hogy nagyon el fogják cs*szni a végét ://

Az se lenne jó, ha valami tök idegen lenne A, mert ugye őt nem ismernénk, nem ütne nagyot.


Olyan szereplőből se érdemes A-t csinálni, aki évadonként max 5-10 percet ha szerepel.


Én annak örülnék a leginkább, ha a négy csaj közül lenne valaki...nem tudom, hogy hogyan nade az aztán nagy dráma lenne :)

De mivel az írók azt hiszem azt nyilatkozták, hogy a négy lány közül egyik sem A, így ez gondolom bukta.


Egyre inkább az az érzésem, hogy rettenet gyenge zárása lesz ennek a sorozatnak :S

2014. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Imádom a ezt a sorozatot!!! De szerintem ahogy az előttem szóló szerint is rettenetes vége lesz.Na a kérdésedre válaszolva:szerintem azért nem Alison A,mert ha most kiderül akkor 2 évadon keresztül miről fog szólni a sorozat?
2014. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Imádlak te válasza:
Szerintem ugy fog véget érni hogy Alison nem A . Ö csak a lányokkal játszik és közbe valaki öt is zsarolja a titkaival.
2014. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem túl nyilvánvaló lenne, ha Alison lenne A. Tuti csavarnak raja valamit.
2014. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Spoiler!

Az viszont egyértelmű, hogy Ali saját érdekében juttatta rács mögé Spencert (ami szerintem megint egy sima óvadékkal meg lesz oldva, mint mikor ásóval találták meg őket a második évadban és csak közmunkát kaptak végül). Vagyis ha Monát nem is, de Bethanyt elég valószínű, hogy ő ölte meg. Ezért juttatta Spencert börtönbe.

2014. aug. 28. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!