Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars filmsorozat...

A Star Wars filmsorozat részeiben lévő fénykardokról lenne pár kérdésem?! Többi lent!

Figyelt kérdés
Mi határozza meg, hogy egy Jedi-nek milyen színű a fénykardja? Azt tudom, hogy a Sith-ek fénykardja legtöbb esetben vörös-piros, de a Jedik-nél mi határozza vagy, hogy kék vagy zöld-e? Tetszőlegesen választják meg a színüket? Windu mester fénykardja miért lila? Neki azért, mert Ő a Jedi tanács vezetője? Van valami különbség ha egy Jedi fénykardja kék, zöld vagy bármilyen más színű?

2014. aug. 27. 15:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
2014. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem linket kértem, hanem rendes választ! Ez nem elfogadható! Várom a további válaszokat!
2014. aug. 27. 18:24
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Yoda a tanács vezetője és igen a jedik maguk választják meg a fénykard színét pontosabban a fénykardba való kristály színét, a sithek többnyire piros kristályt/mesterségesen előállított piros kristályt használnak. A padawanok amikor eljön az idő, hogy fénykardot készítsenek elmennek az Illumra ott kiválasztják a kristályt az Erő segítségével és utána összeállítják a fénykardot. A sithek maguk által elállított mesterséges fénykardkristályt használnak aminek a színe piros.
2014. aug. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Pontosan le van írva a linkben, mit jelképeznek a színek. Rögtön megtaláltam. Egyre lustábbak az emberek...
2014. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Tökéletesen le van írva a linkben a válasz a kérdésedre, ha annyira lusta vagy, hogy nem tudsz rákattanni és lemenni a színek bekezdéshez, akkor ne tegyél fel kérdést!
2014. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én egyáltalán nem vagyok lusta! A kérdésem tökéletesen megfelelő. Azért nem mentem rá a link-re, mert nem linket kértem a kérdésemre, hanem szöveges választ - amit a 2. válaszoló meg is tett. Köszönöm is neki. A kioktatásotokból nem kérek, a kérdéseimet akkor teszem fel amikor szeretném, olyan módon amilyen módon én szeretném. Ha a következő kérdésembe be írom, hogy linket is küldhetnek, akkor küldjenek. Ebbe nem kértem, így nem is fogadom el válaszként. Higgyétek el, én rengeteget olvasok és szeretek olvasni, de feltettem egy egyszerű kérdést amire nem megfelelő válasz jött.


A témát ezennel lezárom!

Köszönöm a részvételt!

2014. aug. 27. 21:09
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad a kérdésben, hogy linket nem fogadsz el, így ne is reklamálj :D
2014. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Mindenki azt hiszi hogy a sithek azért használnak vörös kardot,hogy mi tudjuk hogy ők a gonoszak. Pedig szerencsétlenek egyszerűen csak nem férnek hozzá a természetes kristály lelőhelyekhez,mert a jedik mindig ott lábatlankodnak :). Ezért használnak mesterséges kristályt. Persze alapból azt részesítik előnyben mert a piros fénykard jól kifejezi a sötétséget. Amúgy a jediknél úgy működik ahogy azt előbb leírták csak annyival egészíteném ki,hogy a klónok háborújában be is mutatták hogy készítik el fénykardjukat a jedi tanoncok és milyen próbákat állnak ki.
2014. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Segíteni akarok és le vagyok oltva, köszi szépen. Ha azt írom, hogy google a barátod akkor talán érthető a felháborodásod, de nem ezt írtam, hanem kerestem neked egy jó oldalt, ahol részletesen leírnak mindent, bocs, hogy nem másoltam be az egész szöveget. A másik válaszolóval egyetértek, legközelebb írd ki, hogy linket nem fogadsz el.
2014. aug. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy nem írtam, hogy nem fogadok el, de nem azt kértem! -> Így tehát nem linket kértem hanem szöveges választ amit rajtad-rajtatok kívül a többiek meg is tettek! A többi helyesen válaszolónak köszönöm szépen a válaszokat.


Kedves utolsó válaszoló!


Az senkit sem érdekel, hogy te kivel értesz egyet. Feltettem egy kérdést amire nem tudtál helyes választ adni a többiekkel ellentétben. És amint már feljebb leírtam a válaszomban, igaz, hogy nem írtam, hogy linket nem fogadok el, de azt sem írtam, hogy elfogadom. Szerintem vitának nincs helye, ha nem tudod megérteni a kérdésemet kérlek ne írj hozzá.

2014. aug. 28. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!