Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez normális? Sohasem tartottam...

Ez normális? Sohasem tartottam be a korhatárokat.

Figyelt kérdés
12éves lány vagyok,és láttam már a beavatottat,éhezok viadalat,futótűzt,grey s klinikát(ezt angolul)...Olvastam a bábelt,szjgt,beavatottat...szeretem az alkonyatot,harry pottert,de ezeket idosebbeknek ajánlják.Ez nem csak most van igy,ovisan neztem a megasztárt,aktivot,fokuszt.Idősebb nővérem van és vele is néztem filmeket(félreértés ne essék,nem horrort nézek meg ilyensmik,)csak nem szeretem a gyenge filmeket,könyveket,amiket unok.nagyon nicsenek nálam fiatalabb barátaim,lehet hogy ez az oka.TI MIT GONDOLTOK ERRŐL?

2014. aug. 27. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A korkatárok csak azért vannak a filmeken, hogy ne lehessen beperelni a fimgyárakat, hogy ne mondhassák azt, hogy az ő hibájuk, hogy az óvodás kislányban a horrorfilm lelki törést okozott. Egyszerűen csak érettebb vagy a kortársaidnál.
2014. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele semmi baj, én Trónok Harcát nézek 13 éves korom óta kb pedig 18-as korhatár van rajta. De a 12-es, 16-os meg sose érdekelt. Harry Pottert 10 évesen olvastam, a filmeket is akkor néztem meg nagyon tetszett. A vámpíros cuccokat nem szeretem meg az szjg-t se de a horrort igen, filmen is meg könyvben is. Kb 12 voltam amikor elolvastam a Korbácsot Clive Barkertől, és imádom, az Abarat sorozattal együtt.
2014. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs vele semmi gond. :)

És ami az ovis korodra illő dolgot illeti, én ovisan(kb. 4-5 évesen) néztem pl. Barátok köztöt is,amiben néha vannak 16-os jelenetek is...

Szóval összefoglalva szerintem is teljesen normális, érettebb vagy a többi 12 évesnél! ;)

2014. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
te egy igaz rosszkislány vagy...
2014. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!