Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Teen Wolf című sorozatból...

A Teen Wolf című sorozatból tényleg el fog menni egy főszerplő?

Figyelt kérdés
Én nagyon sajnálnám , mert Dereket és Lydiat is nagyon szeretem. Szerintetek melyiküket írják ki? :(
2014. aug. 28. 00:19
 1/6 anonim válasza:
Szia, honnan veszed, hogy kiírnak valakit? mert én még nem hallottam erről:/ Megosztanád velem pontosan, hogy mit tudsz? (sztem ha kiírás lesz tényleg akkor tuti, hogy Lydia karaktere megmarad mert, hogy Lydia még most fogja fel milyen képességei vannak.) (szerintem)
2014. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy oldalon lattam , hogy bejelentettek az 5.evadot es azt is irtak, hogy a ket szereplo kozul valamelyik nem fog szerepelni benne. :(
2014. aug. 28. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj, most jól megijesztettél. Remélem nem Dereket, bár Lydiát is kedvelem, de ha már muszáj valakinek elmennie... bár elég rossz érzésem van ezzel kapcsolatosan , ha igaz...:S:S
2014. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
[link] szerintem itt olvastad , de én remélem hogy ez nem fog megtörténni , mert mind a kettő főszereplő annyira jóó és fura lenne nélkülük a sorozat :)
2014. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
En se szeretnem , ugy nem lenne az igazi . :(
2014. aug. 28. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:

hááát most lehet h SPOILERezek, de a 4. évadba, ahány rész van eddig, nagyon azt sejteti, h vkit kiírnak

mert van az a feketelista, ahol a kulcsszavak mindig halottak nevei és az egyiknek a kulcsszava Derek volt...

2014. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!