Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki mondana valamit a Nagy...

Valaki mondana valamit a Nagy Svindli (White Collar) 6. évadjáról?

Figyelt kérdés
Egyszerűen imádom ezt a sorozatot már másodszorra nézem végig mind az 5évadot, legelsőnek 1-2hét alatt végeztem vele és nagyon érdekelne hogy mikor lesz már elérhető felirattal a 6.évad Magyarországon
2014. aug. 30. 01:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ősszel adják majd angolul, tehát akkortájt. De ahogy nézem össz-vissz 6 rész és ez lesz az utolsó évad :(
2014. aug. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jaja azt láttam hogy 6 rész lesz csak :( de már megőrülök, hogy így hagyták abba, hogy elrabolták..
2014. aug. 30. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Haha, én erre már nem is emlékszem. Vicces hogy mindig ez van a cliffhangerekkel :), szinte sose emlékszem mi volt az előző évad végén. Persze ezt a sorozatot amúgy is várom, nagy kedvencem, sajnálom hogy vége lesz.
2014. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SzuperHero válasza:
November 6-án érkezik a 6. évad. Utána 1-2 nap és szerintem elérhető lesz felirattal is. :)
2014. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Juuj de joo :)
2014. szept. 16. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!