Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha tudnád, hogy csak 1 órád...

Ha tudnád, hogy csak 1 órád van és elpusztul a Föld (végzetes atomháború, aszteroidák, napkitörés stb. ) akkor milyen űrhajót/csillaghajót választanál a bolygónk elhagyásához? És miért éppen azt választottad?

Figyelt kérdés
igen mindenképpen elhagyod a Földet azt viszel magaddal akit akarsz, DE ez nem lényeg nem ez a kérdés válassz egy űrjárművet

2014. aug. 30. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valami Millennium Falcon-féle gépet, de nem divatból, hanem pusztán praktikus szempontok miatt. Elég sok cucc meg ember belefér, jó gyors, szükség esetén fegyverrel is meg tudja védeni a hajót a legénység, nem túl nagy, ideális űrhajó.
2014. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Én Star Trek párti vagyok és én egy Nebula osztályú hajót választanék, több mint 1000 fött elbír, nem túl gyors de stapa bíró és elég nagy hogy nem csak fegyverzet hanem egyéb kutató felszerelést is elbírjon hogy egy új földet találhason.
2014. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a Moya nevű élő űrhajót választanám ami egy bio-mechanoid. A Csillagközi Szökevények című sorozatban szerepelt.
2014. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 forestpas3 ***** válasza:
59%
liberator class star destroyer
2014. aug. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Hát legyen egy Aurora-osztályú alterán csatahajó.

Eszméletlen fegyverek és pajzsok.2100 főt pedig biztosan tud szállítani..az már más tészta hogy tudnám-e irányítani :D

2014. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

TARDIS

Azzal bárhová és bármikorra el tudok menni.

2014. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én vagy sovereign hajóosztájjal mennék, mégpedig a NCC-1701-E USS Enterprise-t választom. Azért mert nagyon erős a fegyverzete, gyors és a védelmi rendszer sem rossz, na meg elférnek rajta kb 700-an. 5.737.500 TeraJoule teljesítményű pajzsrendszer, nehéz duránium/tritánium dupla burkolat meg 10 cm vastag páncélzat. És a maximum sebessége 9,99 ami nem rossz :D 16 db XII-es típusú fézersor, torpedók, stb...

A kutató rendszere talán nem olyan ütős mint a Nebula hajóké, de még megteszi. Egyébként a Nebula osztály 780 főt szállít, normál esetben, de ha menekülni kell nyilván elfér még pár száz, ha más nem a folyosóra meg a holofedélzetre :D A sovereign-nél viszont fegyverzet és védelmi rendszer szempontjából is sokkal gyengébb.

2014. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok. Igazad van, de szerintem és ez az én éleményem, hogy ha el kell hagynunk a földet, de nem más idegen támad meg hanem természeti katasztrófa történik, nem lessz szükség akkora fegyverzetre, de tudományos felszerelésre viszont igen. A nebula osztály fegyverzetei se annyira rosszak és tudnék sorolni jó hajókat köztük a sovereign-et és a galaxy-t. De ami melettem szól az a tudományos felszerelés, és ezeknek a hajóknak a védelmi rendszerét bármikor át lehet szerelni.
2014. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Intrepid osztályú hajó (USS Voyager) talán egy kicsit felturbózva, mint pl a sorozat végén. Szerintem elég gyors, erős páncélzat stb, de elég sok ember elférhet rajtta, és elég jól fel van szerelve kutatófelszereléssel(pl asztrometria)
2014. okt. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Az intrepid osztályú hajók max 150-200 főt bír el.
2014. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!