Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mentalista rajongók, kinek...

Mentalista rajongók, kinek hogy tetszett a Red John leleplező rész?

Figyelt kérdés
Esetleg ha itt az oldalon egy ehhez hasonló kérdés még van linkejétek át, és van egy nagyon jó kritika valamelyen szakitól azt is.

2014. szept. 2. 23:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Nekem marhára nem tetszett.

Olyan dolgok voltak a részeben amik eddig nem és ezt rossz értelemben mondom.

Nem illetek a sorozat frappánsan kidolgozott eddigi részeihez.

Pl Jane futkorászása...

De leginkább volt idegesítő, hogy annyira jól felépítették RJ karakterét, és most a legfontosabb részben meg egy gyenge, életért könyörgő,üldözött vad lett ?!...

Az a sok civil akiknek sokat köszönhet Jane a Red Jhonhoz eljutásig is olyan fura volt..


Amúgy Red Jhonnal abba az oldalába kapott lövésbe halt bele amit a templomnál szerzett Jantől nem ?


Mindenki azt mondja,hogy megfojtotta és úgy halt meg,de én nem így láttam.

Jane nem bírta megtenni, se a fojtást se a lövést,szóval az első templomos lövés miatt halt csak meg nem ?

Vagy rosszul láttam ?

2014. szept. 3. 00:00
 2/13 anonim válasza:
Teljesen egyet értek. Mást vártam, valami sokkal jobbat!! Egyébként tényleg megfolytotta, de akkor is.. egyszerűen nem értem, hogy lehet valaminek így véget vetni?? Ráadásul, véleményem szerint ez túl korai volt. Sokkal többet ki lehetett volna hozni belőe. Én nagyon sajnálom, persze azért sok jó pillanat is volt a leleplező részben, de sokkal jobb lehetett volna. Abban bíztam sokáig, hogy kiderül Red John még él, de Amerikában most lesz a 7. évad ami elvileg 18 részes lesz, tehát akkor ezzel vége!(?) ..
2014. szept. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, de nagyon kíváncsi vagyok,hogy folytatódhat ezek után (tv nézem szinkronosan)

Egyébként az se tetszett,hogy Lisboon és a csapat nem vettek részt aktívabban ebben a részben,kivéve persze amikor elengedtették az FBI-tól, de az is olyan érthetettlen, és semmilyen jelenet volt.

2014. szept. 3. 15:43
 4/13 A kérdező kommentje:

Amúgy így már Jane 4 ember haláláért felelős nem ?

Ez csak úgy érdekel.

2014. szept. 3. 15:44
 5/13 A kérdező kommentje:

Ja amúgy szerintem meg pont,hogy túl húzták az egészet,persze a végtelenségig se lehet csak ezzel foglalkozni.

Bár abban igazad van,hogy pl a Blék szervezetbe is jobban bele áshatták volna magukat.

2014. szept. 3. 15:47
 6/13 anonim válasza:
Kire gondolsz 4.-nek aki Jane "miatt" halt meg? Lorelei, a 4. évad végi Red Johnnak hitt emberke, és az igazi Red John. ez 3 ki a 4.?
2014. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát Red John segítője,a 6x8 részben, aki előszőr Bertrammal volt aztán lelőtte őt, és amikor Jane oldalba lőtte RJ-t őt is lelőtte.
2014. szept. 4. 06:04
 8/13 A kérdező kommentje:

Lorelei ? Őt RJ ölte meg.


1. Lisboon megvéte egy vadászpuskával az adott gyilkostol

2014. szept. 4. 06:06
 9/13 A kérdező kommentje:

1.Lisboon megvédte egy vadászpuskával az adott részben a gyilkostól. 1. vagy 2.évad.


2.Red Johnak hitt kövér pasas.


3.6x8 RJ segítője aki lelőtte Bertramot.


4. RJ, bár őt még mindig nem hiszem el,hogy tényleg megfojtotta volna.


4.-nek nem RJ gondoltam, csak már elfelejtettem, hogyan is raktam össze. Remélem később eszembe jutt.

2014. szept. 4. 07:11
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is csalódás volt... Kicsit hiányérzetem is van még mindig... Valami nagyobb csattanóra számítottam, meg nem is így képzeltem el Red John-t... Szerintem amúgy még nincs vége a dolognak, lesz itt még meglepetés. A season vége viszont mindenért kárpótolt :D Zseniális... Végre összejött Jane és Lisbon... Már várom a következő évadot nagyon :D
2014. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!