Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Létezik ez a film vagy csak...

Létezik ez a film vagy csak álmodtam?

Figyelt kérdés

Van egy emlékképem, amit nem tudok hova tenni. Nem tudom, hogy film e vagy sem, de azért leírom, hátha valaki ír valami hasznosat. Szóval volt egy busz vagy vonat (azt hiszem inkább busz, vagy talán metró? xD) amibe különböző emberek kerültek, akikről aztán kiderült valami. Minden egyes "megállónál" úgymond, a halál elvitte egyikőjüket. Azért tettem idézőjelbe a megállót, mert nem szó szerinti megálló volt, vagyis ez a jármű nem az utakon ment hanem valamiben. Bocsi, de jobban nem tudom elmagyarázni :S


Van olyan film ami ilyesmiről szól?


2014. szept. 3. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a Végső állomás valamelyik része?
2014. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Busz volt és szellemek voltak "akiknek" maradt valami elintézetlen dolguk. A sofőr elvitte a "dolgukhoz" őket, majd segített nekik megoldani, és utána jött a halál értük. Sajna a film címe nem ugrik be.


Ez sajna nem az, de lehet Te erre gondoltál.

https://www.youtube.com/watch?v=_XtJnltfKTc

2014. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek a választ, már tényleg kezdtem azt hinni, hogy csak álmodtam az egészet.


Kettes. Remekül összefoglaltad azt, amit én össze halandzsáztam :D Azt hiszem arra a filmre gondoltam. Esetleg ha eszedbe jutna a címe, leírnád? A másik filmet azért megnézem :)

2014. szept. 3. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:
LELKÜK RAJTA (1993) ??
2021. júl. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. Most néztem csak meg a képeket. Ez az a film amiről én beszéltem és amit Ő keres.
2022. febr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!