Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szeretik akár 30 éves...

Miért szeretik akár 30 éves férfiak, de egyáltalán férfiak a My little pony-t?

Figyelt kérdés
Miért? Hogy lehet ez? Mit lehet ebben szeretni? Nem értem, és nem is szándékozok belőle egy részt is megnézni.

2014. szept. 7. 15:44
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
A nők is kapnak munkát, és minden megvan nekik ami a férfiaknak is. De egy bizonyos szinten el kell különíteni a nemeket. Nem hiába van külön nő és férfi. Más a gondolkodásunk, más tetszik, más érzések kavarognak bennünk. A nemek különválasztása okkal történik. Majdnem mindent megtehet egy nő is, de kell a választóvonal. Vannak fiús lányok, vannak lányos fiúk, de a természet is különválaszt minket, más a hormonműködésünk például. Ezért tetszenek a lányoknak jobban a "lányos dolgok", és a fiúknak jobban a "fiús dolgok". Ezért játszik Janika GI Joe bábúval, Juliska pedig barbibabával az óvodában. Egy bizonyos szintig kell, egészséges és szükséges.
2014. okt. 16. 23:35
 22/27 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, nagyon összetett kérdést kapargatsz az utolsó kommenteidben, és javaslom, hogy ne legyél ennyire határozott a kijelentéseiddel. Természetesen lehet ez a véleményed, de az jelenleg is elég sok kutatás tárgyát képezi, hogy mi az, ami valóban különbség a nemek között, és mi az, amit csak a társadalmi szerepek és szokások hoznak be. Egyszerűen azt gondolom, hogy ez egy olyan összetett és bonyolult kérdés, hogy még jó pár évtizedig lehet kutatni, különböző elméleteket felállítani, de nem mernék olyan kijelentéseket tenni, hogy "Egy bizonyos szintig kell, egészséges és szükséges". Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem...van objektív igazság egyáltalán ebben a kérdésben?
2014. okt. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
91%

Azért én örülök, hogy nem erőltették rám oviban a GI Joe bábut...se a barbikat, mert mindkettőt utáltam. Ja igen, a kisautókat is. Inkább zenét akartam hallgatni mindig és arra táncolni. :D


Mindenesetre elég unalmas lenne az élet, ha csak kétféle ember létezne, kétféle ízlésvilággal. Nem gondolod kérdező?

Az, hogy más a gondolkodásunk meg az érzéseink kb. ebben is látszik, hogy nem a két nemre igazak, hanem attól függetlenül minden emberre. Pl. nekem nem hiszem, hogy ugyanaz tetszik, mint neked. Vagy pl. lehet az utolsó előtti válaszadó tök mást gondol egy sporkocsiról, mint mondjuk te. Stb. Szóval nem kéne ennyire általánosítani.

2014. okt. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 vyrob ***** válasza:
5%

Én sem értem mi benne a nagy durranás Pláne hogy egy csomó mindent loptak a Ren és Stimpyből Na az király rajzfilm egy elmebeteg sorozat minden korosztályra :) Azt nézd meg feltétlenül garantáltan szakadni fogsz azt minden korosztály nézi szerintem a legjobb rajzfilm az Mlp meg egy csalás sok ötletet loptak az eredetiből a ren és stimpyből sajnos :( itt egy kép [link]

és itt egy másik a hasonlóságról [link]

2015. szept. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
55%
Nem is tudom, én inkább nézném az Én pici pónimat, mint amiből azokat a gyomorforgató képeket küldted.
2015. szept. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Viszont nekem rémlik, mintha anno a Cartoon Networkon lett volna, és valami iszonyat állatság. Kevés jelenetet láttam belőle de akkor mindig vigyorogtam.
2015. szept. 22. 20:57
 27/27 anonim válasza:
Én személy szerint brony vagyoK, DE én (is) egyenesen undorítónak tartom ha valaki ráizgul egy pónira, már ha rá is gondolok elfog a hányinger. És az egyik előttem válaszolónak igaza van. Te személy szerint kinőttél a gyerekes énedből de, más meg nem. Nem ítéllek el és, mást se mert nem néz My Little Pony-t. Azok a brony-k akik pedig ráerőltetik másra az MLP-t az agyilag egy 2 éves szintjén van. :)
2020. jan. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!