Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok jó DC vagy Marvel...

Tudtok jó DC vagy Marvel rajzfilmeket, rajzfilm sorozatokat?

Figyelt kérdés
Nekem azok közül melyeket láttam, csak néhány nyerte el a tetszésemet: A Batman- Under the Red Hood (2010) az bejött, akkor a Spider-Man (1994) sorozat az a kedvenceim között volt annó... És persze a régi Batman rajzfilm sorozat is! Igazából nem láttam túl sokat, van 1 ami nagyon nem tetszett, a címére sem emlékszek már. Csak annyit tudok, hogy dagadt Batman volt benne :D Tudtok valami jó rajzfilmet, rajzfilm sorozatot ami nektek tetszett? Előre is köszi! :)

2014. szept. 12. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ennél a kérdésnél megnézed a válaszokat, találsz egy rakat DC-MARVEL rajzfilmet...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

2014. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 I.B.T. ***** válasza:
0%
Dragon ball, százszor jobb bármelyik DC-nél vagy Marvelnél
2014. szept. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dehogy jobb! A 92-es Batman a világ top 10 sorozatai között van IMDb-n...
2014. szept. 15. 15:45
 4/4 Érted?? ***** válasza:

Hűűűű.... milyen sok van!

Ajánlom például a Batman: a sötét lovag visszatér animációs filmeket. Ez 4 képregény alapján készült (amik a '80-as évek egyik legnagyobb klasszikusai) és a történetet 2 film alatt mesélik el. Azért is ajánlom, mert ez alapján készül a 2016-ra tervezett, Batman V Superman!

Aztán ajánlom még a Batman: Assault on Arkham-ot. Ez az Arkham játékoknak az animációs filmje akart lenni, de ez nem jött össze neki. Helyette inkább lett egy Suicide Squad (öngyilkos osztag) film, ami az Arkhamban játszódik. Ehhez még nem készült magyar szinkron. Ezt azért ajánlom, mert jól bemutatja az öngyilkos osztagot, ami azért jó, mert abból is fog készülni nagyjátékfilm!

Ajánlom még a Batman: a rém álarcát! Ezt csak azért, mert olyan, mintha a rajzfilm sorozatnak egy részét látnád, csak sokkal hosszabb és kissé sötétebb. A magyar szinkron itt nem ugyan az, mint a sorozatnál, szóval mindenképp' az angolt ajánlom.

Sorozatoknál már nehezebb, ugyan is a rajzfilm sorozat után nem volt túl sok jó. A rajzfilmsorozatnak a fojtatása a "New Batman Adventures", ami csak feliratosan található meg a neten, és szerintem nem olyan jó, mint előzménye. Akkor még ott van a 2004-es The Batman, amire még feliratot se találtam :(. Akkor még talán az Igazság ligája, bár az nem csak batman. Meg még nagyon talán a Batman Beyond és a Return of the joker, bár ezek nekem nem nagyon jönnek be.

2015. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!