Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Információk erről a rajzfilmről?

Információk erről a rajzfilmről?

Figyelt kérdés

Van egy rajzfilm amit kiskoromban láttam. Meg is találtam interneten.

[link]


[link]


Több része is van. A kérdés az magyar szinkronnal hol tudnám megnézni, és ami lényegesebb hogy a zenéje érdekelne.

Ugyanis (lehet hogy keverem valamivel) de én úgy emlékszem hogy a történet keretét az adta hogy egy nő, aki egy gyönyörű faluban lakott (rendes film felvétel) mesélte a történeteket gyerekeknek, magyarán ő volt a narrátor, arra emlékszem is ahogy beszél az erdőről, meg a fákról.

Mikor a tájat mutatták szólt egy gyönyörű zene, ami alatt egy nő énekelt.

Ez a szám (feltéve ha az) meg is van nekem, (úgy kaptam valakitől) de semmi információm nincs róla (ki énekli, mi a címe). Angol szövege van, de kicsit hasonlatos a Hijo de la Luna-ra. Tud valaki információkat adni erről? Szerintem az M1-en ment a mese anno.



2014. szept. 12. 12:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!