Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik lány a...

Szerintetek melyik lány a legbutább a Pretty Little Liarsben az öt főszereplő közül?

Figyelt kérdés
Mert bár Hannat állítják be annak, de szerintem Emily valami hihetetlenül ostoba. Pl. mikor ellopta Wilden lakásának a kulcsát és mikor a kulccsal visszament, látta, hogy az anyján keresik és ott szorongatta, nézett a semmibe, pislogott szépen, hogy most mi van... majd nyugodtan hazament (úgy hogy nem volt annyi esze, hogy a rendőrségen letegye a kulcsot valahol..) és mikor kirúgták az anyját akkor is tök bambán nézett, hogy most mi van és látszott, hogy rohadtul nem érti, miért rúgták ki.

2014. szept. 17. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Emily. Hanna nem buta,csak rettentő természete van.
2014. szept. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és az utolsó részben én nagyon meglepődtem, hogy Hanna csalás nélkül ért el nagyon jó eredményt. Nem is olyan buta ezek szerint :D

Talán én is Emilyt mondanám, a legokosabb közülük szerintem Spencer és Alison.

2014. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is Emily...

Mondjuk...én Spencer képességétől sem vagyok elájulva. Műveltnek művelt, de ez sajna nem úgy jön le mintha nagyon okos lenne. Mikor van valami konfliktus ő is ugyanúgy beleesik a csapdákba, mint a többi lány. Nem azt mondom, hogy buta de sajna messze nem olyan okos, mint amennyire a többiek gondolják róla.

2014. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez lehet, hogy spoiler lesz. S05E12...

Sejtik, hogy Alison 'A'. Emily átcsalja, és mikor elindul le teáért otthagyja 'A'-val (vagy legalábbis akit ők annak hisznek) a telefonját, mindenféle kódolt lezárás nélkül. (Emilynek iPhone 4S telefonja van, szóval jelkódot tudna rá tenni.) Végülis nem üldözik őket évek óta, hogy kicsit jobban odafigyeljenek...

2014. szept. 25. 14:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk Hanna sincs a helyzet magaslatán... Mikor a negyedik évadban azt hitetik el a nézőkkel, hogy Ezra 'A', Ezra simán felmegy Hanna szobájába, kinyitja a laptopot és semmi jelszóval nincs levédve. A másik meg: tudják, hogy 'A' ki-be járkál a lakásaikban (Ezra pont nem volt 'A', de attól még így van) és simán mindent megbeszélnek a szobában... nem gondolják, hogy 'A' már rég tett el poloskát a lakásukban és lehallgatja őket??
2014. szept. 25. 14:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha engem kérdeztek, szerintem egyik sem okos. Főleg azok szempontjából, amiket leírtatok. :D Régóta zajlik ez az A ügy és még mindig nincsenek felkészülve rendesen az esetleges váratlan dolgokra. Gondolok itt például a jelszóval védett kütyükre, meg a beszélgetésekre, amiket simán lenyomnak a terveikről A ellen és nem gondolnak rá, hogy esetleg lehallgatják őket vagy, hogy valaki, akit nagyon jól ismernek még is lehet A. Most akkor nem Ezra A? Remélem, mert nagyon aranyosak Ariaval.
2014. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit jelent az hogy spoiler?:D

Emily a legbutabb

2014. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!